Природна турбота про чоловічу силу

Природна турбота про чоловічу силу
Якірці сланкі — один из основних компонентів препарата «Трибустим» з доведеною ефективністю і перевіреним часом дією. Негормональні препарати з вмістом якірців допомагають чоловічому організму виробляти природний тестостерон, підвищити лібідо та фертильність.

Якірці сланкі (також зустрічається назва якірці наземні, голова бика, вії диявола, колючка диявольська, якірнік) були широко відомі в Древній Греції, на Балканах, в Індії: ця рослина зарекомендувало себе не тільки в боротьбі з чоловічим безпліддям, але і як унікальний антисептик, ефективний сечогінний і засіб для підвищення загального тонусу чоловічого організму.

Tribulus terrestris — ​багаторічна рослина, добре відома жителям Старого Світу, Африки, Австралії, Середземномор’я, Азії, Кавказу та інших регіонів з субтропічним і тропічним кліматом.

Світовий досвід використання якірців сланких

→Китай — для підвищення загального тонусу організму, для стабілізації артеріального тиску, як стимулятор діяльності шлунково-кишкового тракту і підвищення фертильності, для лікування захворювань статевої системи і при сексуальних дисфункціях.
У древній медичний трактат Shen-Nong Pharmacopoeia якірці потрапили як ефективний засіб при захворюваннях печінки, маститів, головного болю та ряді інших захворювань.
→ Індія — сильний аюрведичний засіб для підтримки сечостатевої системи, для лікування венеричних захворювань, а також для підтримки роботи серця.
→ Середня Азія та Іран — використовують як протизапальний засіб, як сечогінний, для підвищення тонусу організму.
→ Болгарія — якірці широко використовуються для стимуляції чоловічої сексуальної функції, для підвищення витривалості і результатів у спортсменів. Жінки приймають якірці для лікування запальних процесів і корекції гормонального фону.
→ Україна — останні роки вплив якірців на чоловічий організм ретельно вивчається співробітниками інституту урології НАМН України та підкреслюється їх позитивний вплив на чоловічий організм і сексуальне здоров’я.
→ Туреччина — якірці використовуються для стабілізації тиску і рівня холестерину, для підвищення фертильності і лібідо у чоловіків.

Ефективність Tribulus terrestris
Якірці сланкі — природний афродизіак і джерело необхідних і незамінних елементів, завдяки чому чоловіки, які приймають добавки з якірців, легше переносять навантаження фізичного, психічного і розумового характеру.
Уобзорі було підкреслено вміст в якірцях необхідних фітоекстрактів, які і сприяють широкій популярності препаратів з якірців у всьому світі.
Ефективність рослини обумовлена вмістом:
✓стероідних глікозидів (сапонінів) фуростанолового типу (діосцін, протодіосцін, тріллін, граціллін, Трібуспонін, кікубасапонін);
✓ сапогенінів (діосгенин, гітогенін, рускогенін, хлорогенін);
✓ флавоноїдів;
✓ алкалоїдів (гарман, гармол, фуростанол);
✓ фітостеринів (бета-сітостерин, кампестерин, стигмастерин);
✓ аскорбінової кислоти;

Кожен компонент грає важливу роль у відновленні чоловічої сили: фуростанолові з’єднання стимулюють сексуальні функції і мають антимікробну, противірусну, протизапальну та протипухлинну дію.

Сапоніни і сапогеніни сприяють виробленню гормонів (ЛГ, ФСГ, соматотропного гормону і альдостерону), збільшують засвоєння йоду, активізують сперматогенез у чоловіків, функціональну активність ЦНС, сприяють стимулюванню імунітету.

Крім того, завдяки сапонінам якірці сприяють поліпшенню ерекції і підвищують рівень тестостерону в крові, покращують функції ендокринної залози і сприяють виробленню ряду гормонів.

Таким чином, препарати, в складі яких є якірці сланкі (Tribulus Terrestris) допомагають:

нормалізації статевої функції і гормонального фону;
зниження ризику виникнення атеросклерозу;
підвищенню загального тонусу і лібідо;
продовженню ерекції;
відновленню сперматогенезу (за рахунок активізації рухливості сперматозоїдів і збільшення кількості насінної рідини)..