Василіса Фролова, Фоліо та приємне очікування

Нещодавно Василіса Фролова поділилася чудовою новиною: “Вибір Року, 2019” став для її родини ключовим: саме тоді і там механізми Всесвіту почали крутитися в бажаний бік!

Власне, приємного читання. Оригінал посту тут.

 Користуючись нагодою, нагадаємо, що Фоліо – унікальний комплекс на основі фолієвої кислоти, який в необхідній кількості містить найнеобхідніші компоненті для мами та майбутнього малюка!

ФОЛІО — оригінальна комбінація фолієвої кислоти і йоду, німецької компанії «Штеріфарм», спеціально розроблена для жінок, які планують вагітність, вагітних і тих, які годують груддю. Кожній жінці, що планує вагітність, а тим більше майбутній мамі лікарі говорять про те, як важливо для неї і її дитини достатнє надходження в організм йоду і фолієвої кислоти.

Фолієва кислота бере участь у кровотворенні. Її нестача призводить до накопичення в плазмі крові гомоцистеїну, який є індикатором атеросклиротичних змін. Дефіцит фолієвої кислоти при вагітності може призвести до гіпотрофії плоду та недоношеності, а також підвищує ризик виникнення вроджених вад у дитини: дефекти спинного та головного мозку, серця, нирок.

Йод необхідний для нормального функціонування щитоподібної залози, так як входить до складу її гормонів (тироксину, трийодтироніну). При недостачі йоду у вагітної, у новонародженого може розвинутися ендемічний зоб, гіпотрофія та кретинізм (невиліковна розумова відсталість).

Вітамін D3 — «вітамін сонця». На відміну від більшості вітамінів, вітамін D виробляється вашим організмом, коли ви піддаєте шкіру впливу сонячного світла. Слід знати, що вітамін D функціонує як гормон. Вітамін D необхідний для формування і підтримки міцності кісток, оскільки допомагає організму засвоювати кальцій і фосфор. Вітамін D також грає роль в процесі ділення клітин і підтримує нормальну функцію імунної системи.

Вітамін В12 – «вітамін помічник». Вітамін В12 (кобаламін) також грає важливу роль в роботі імунної системи і кровотворенні. Крім того, В12 є важливим для роботи нервової системи і регулювання енергетичних ресурсів організму. Фолієва кислота не може виконувати свої функції без вітаміну В12. Тому обидва вітаміни працюють в парі один з одним. У зв’язку з цим вміст вітаміну В12 в організмі настільки ж важливий, як і достатній запас фолієвої кислоти.

Дізнатися більше про Фоліо та замовити можна тут.