Якорцы стелющиеся — на страже мужской силы

Якірці сланкі — один из основних компонентів препарата «Трибустим» з доведеною ефективністю і перевіреним часом дією. Негормональні препарати з вмістом якірців допомагають чоловічому організму виробляти природний тестостерон, підвищити лібідо та фертильність.

Якірці сланкі (також зустрічається назва якірці наземні, голова бика, вії диявола, колючка диявольська, якірнік) були широко відомі в Древній Греції, на Балканах, в Індії: ця рослина зарекомендувало себе не тільки в боротьбі з чоловічим безпліддям, але і як унікальний антисептик, ефективний сечогінний і засіб для підвищення загального тонусу чоловічого організму.

Tribulus terrestris — ​багаторічна рослина, добре відома жителям Старого Світу, Африки, Австралії, Середземномор’я, Азії, Кавказу та інших регіонів з субтропічним і тропічним кліматом.

 

 

Світовий досвід використання якірців сланких

 

 

Китай — для підвищення загального тонусу організму, для стабілізації артеріального тиску, як стимулятор діяльності шлунково-кишкового тракту і підвищення фертильності, для лікування захворювань статевої системи і при сексуальних дисфункціях.
У древній медичний трактат Shen-Nong Pharmacopoeia якірці потрапили як ефективний засіб при захворюваннях печінки, маститів, головного болю та ряді інших захворювань.

 

Індія—сильний аюрведичний засіб для підтримки сечостатевої системи, для лікування венеричних захворювань, а також для підтримки роботи серця.

 
Середня Азія та Іран—використовують як протизапальний засіб, як сечогінний, для підвищення тонусу організму.

 

Болгарія—якірці широко використовуються для стимуляції чоловічої сексуальної функції, для підвищення витривалості і результатів у спортсменів. Жінки приймають якірці для лікування запальних процесів і корекції гормонального фону.

 

Україна—останні роки вплив якірців на чоловічий організм ретельно вивчається співробітниками інституту урології НАМН України та підкреслюється їх позитивний вплив на чоловічий організм і сексуальне здоров’я.

 

Туреччина—якірці використовуються для стабілізації тиску і рівня холестерину, для підвищення фертильності і лібідо у чоловіків.

 

Ефективність Tribulus terrestris

Якірці сланкі — природний афродизіак і джерело необхідних і незамінних елементів, завдяки чому чоловіки, які приймають добавки з якірців, легше переносять навантаження фізичного, психічного і розумового характеру.

Уобзорі 

 

було підкреслено вміст в якірцях необхідних фітоекстрактів, які і сприяють широкій популярності препаратів з якірців у всьому світі.

 

Ефективність рослини обумовлена вмістом:

 

✓ стероідних глікозидів (сапонінів) фуростанолового типу (діосцін, протодіосцін, тріллін, граціллін, Трібуспонін, кікубасапонін);

 

 

✓ сапогенінів (діосгенин, гітогенін, рускогенін, хлорогенін);

 

 

✓ флавоноїдів;

 

 

✓ алкалоїдів (гарман, гармол, фуростанол);

 

 

✓ фітостеринів (бета-сітостерин, кампестерин, стигмастерин);

 

 

✓ аскорбінової кислоти;

 

Кожен компонент грає важливу роль у відновленні чоловічої сили: фуростанолові з’єднання стимулюють сексуальні функції і мають антимікробну, противірусну, протизапальну та протипухлинну дію.

Сапоніни і сапогеніни сприяють виробленню гормонів (ЛГ, ФСГ, соматотропного гормону і альдостерону), збільшують засвоєння йоду, активізують сперматогенез у чоловіків, функціональну активність ЦНС, сприяють стимулюванню імунітету.

Крім того, завдяки сапонінам якірці сприяють поліпшенню ерекції і підвищують рівень тестостерону в крові, покращують функції ендокринної залози і сприяють виробленню ряду гормонів.

Таким чином, препарати, в складі яких є якірці сланкі (Tribulus Terrestris) допомагають:

  • нормалізації статевої функції і гормонального фону;
  • зниження ризику виникнення атеросклерозу;
  • підвищенню загального тонусу і лібідо;
  • продовженню ерекції;
  • відновленню сперматогенезу (за рахунок активізації рухливості сперматозоїдів і збільшення кількості насінної рідини)..