Головна цена, купить в Киеве и Украине • Novalik
https://creatine.in.ua/
КАТЕГОРИИ ТОВАРОВ
Первая украинская компания

которая вывела на Европейский фармацевтический рынок продукт на основе β-ситостерола.

35+ продуктов

для здоровья и красоты в ассортименте.

500+ партнеров

в лице аптечных сетей, врачей, клиник и дистрибьюторов Украины и мира.

25 000+ потребителей

каждый месяц выбирают наши товары.

Новалік – це сучасне фармацевтичне підприємство, яке спеціалізується на розробці, виробництві та імпорті як власної, так і зарубіжної інноваційної та в той же час доступної для споживачів фармацевтичної продукції: лікарських препаратів, біологічно активних добавок, косметичних та гігієнічних засобів.
У виробництві фармацевтичної продукції компанія «Новалік» використовує новітні наукові розробки в галузі фармації та медицини, досвід світових лідерів фармацевтичної галузі та сучасні технології, а також якісні субстанції та стандартизовані екстракти здебільшого європейських компаній.
Виробничі потужності, які використовує компанія, мають національні та міжнародні сертифікати відповідності стандартам ISO та GMP (належної виробничої практики), що дає змогу гарантувати високу якість продукції, що випускається. Наш персонал – це мотивована і згуртована команда, що пройшла серйозну професійну підготовку і яка підтвердила високу кваліфікацію в ході реалізації різних міжнародних проектів. Ось чому продукції «Новалік» довіряють мільйони споживачів не лише в Україні, а й далеко за її межами.
Наша місія – це турбота про здоров’я, якість і тривалість життя людей внаслідок вироблення та виведення на ринок сучасних ефективних і доступних продуктів для здоров’я в суворій відповідності до європейських стандартів.

Читати більше