Компанія, яка вийшла на Європейський фармацевтичний ринок з власним українським продуктом

Новалік займається розробкою, виготовленням, реєстрацією, просуванням та реалізацією лікарських препаратів, БАДів і косметичних засобів на українському та світовому ринках.

Про компанію

Новалік в цифрах

1

перша українська компанія

яка вивела на Європейський фармацевтичний ринок продукт на основі β-ситостеролу

35+

Продуктів

для здоров’я та краси в асортименті

500+

партнерів

в обличчі аптечних мереж, лікарів, клінік та дистриб’юторів України і світу

25 000+

споживачів

щомісяця обирають наші товари

Особливості

Наші переваги

Ми виготовляємо натуральні продукти та якісні ліки, що для клієнта означає легке засвоєння і відсутність побічних ефектів.

Використовуємо сертифіковану сировину і технології Австрії та Франції, як гарантію якості та ефективності Європейського рівня.

Наші виробництва знаходяться в Україні, а тому європейську якість Ви отримаєте за вітчизняну ціну.

Ми тісно співпрацюємо з провідними фахівцями України та Європи, лідерами думок у своїй сфері.

Прагнемо зробити українців здоровою нацією і створити ефективні засоби, доступні кожному.

Нас обирають спортсмени та не тільки.

Новалік – це сучасне фармацевтичне підприємство, яке спеціалізується на розробці, виробництві та імпорті як власної, так і зарубіжної інноваційної та в той же час доступної для споживачів фармацевтичної продукції: лікарських препаратів, біологічно активних добавок, косметичних та гігієнічних засобів.

У виробництві фармацевтичної продукції компанія «Новалік» використовує новітні наукові розробки в галузі фармації та медицини, досвід світових лідерів фармацевтичної галузі та сучасні технології, а також якісні субстанції та стандартизовані екстракти здебільшого європейських компаній.

Виробничі потужності, які використовує компанія, мають національні та міжнародні сертифікати відповідності стандартам ISO та GMP (належної виробничої практики), що дає змогу гарантувати високу якість продукції, що випускається. Наш персонал – це мотивована і згуртована команда, що пройшла серйозну професійну підготовку і яка підтвердила високу кваліфікацію в ході реалізації різних міжнародних проектів. Ось чому продукції «Новалік» довіряють мільйони споживачів не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Наша місія – це турбота про здоров’я, якість і тривалість життя людей внаслідок вироблення та виведення на ринок сучасних ефективних і доступних продуктів для здоров’я в суворій відповідності до європейських стандартів.

You've just added this product to the cart: