«Новалік»

«Новалік» — сучасне фармацевтичне підприємство, яке спеціалізується на розробці, виробництві, реєстрації, просуванні, а також дистрибюторському продажу інноваційної та в той же час доступною для споживачів фармацевтичної продукції: лікарських препаратів, біологічно активних добавок, косметичних і гігієнічних засобів.

У виробництві фармацевтичної продукції компанія «Новалік» використовує новітні наукові розробки в галузі фармації та медицини, досвід світових лідерів фармацевтичної галузі та сучасні технології, а також якісні субстанції і стандартизовані екстракти здебільшого європейських компаній.

Виробничі потужності, які використовує компанія, мають національні та міжнародні сертифікати відповідності стандартам ISO та GMP (належної виробничої практики), що дає змогу гарантувати високу якість продукції, що випускається.

Наш персонал — це мотивована і згуртована команда, що пройшла серйозну професійну підготовку і яка підтвердила високу кваліфікацію в ході реалізації різних міжнародних проектів. Ось чому продукції «Новалік» довіряють мільйони споживачів не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Завдяки кваліфікованому штату медичних представників, ми швидко і якісно інформуємо лікарів, провізорів та фармацевтів по всіх регіонах України. Нами налагоджено тісну співпрацю з лікарями багатьох спеціальностей, а саме: ревматологи, неврологи, травматологи, хірурги, урологи, гінекологи, гастроентерологи, терапевти та сімейні лікарі.

Види діяльності

Напрямки нашої роботи

Пошук, а також повна розробка складу і технології виробництва різної продукції для здоров’я

Підбір і постачання якісної та сертифікованої за міжнародними стандартами сировини

Реєстрація та перереєстрація як косметичних і гігієнічних засобів, так і лікарських засобів і БАДів.

Організація виробництва продукції із суворим контролем всіх етапів – від заготівлі компонентів до упаковки.

Просування з акцентом на створення імені та підвищення впізнаваності продукту.

Продажі  дистриб’юторам, великим та дрібним аптечним мережам, прямим покупцям через власний інтернет ресурс і маркетплейси, а також на міжнародний ринок.