Укр

Новини

ГоловнаНовиниВийти на європейський ринок: досвід українських фармацевтів

Вийти на європейський ринок: досвід українських фармацевтів

21.09.2017
Выйти на европейский рынок: опыт украинских фармацевтов

Для українських виробників фармацевтичної продукції вихід на західні ринки це не тільки реальність, але ще й перспектива для розвитку. Про це на прес-конференції, яка відбулася 20 вересня в ІА «Укрінформ», розповіла Наталія Сергійко, директор компанії «Новалік-фарм». Компанії вдалося вивести в Австрію один з власних продуктів — харчову добавку «Сітопростат», дія якої спрямовані на профілактику захворювань сечостатевої системи у чоловіків.

Для того, щоб вивести «Сітопростат» в Європу необхідно було провести безліч перевірок на якість та ефективність, адже європейське законодавство набагато жорсткіше за українське.

«Перш ніж виводити продукт, ми замовили у європейських експертів оцінку відповідності нашого продукту європейським стандартам. Крім того, склад і якість продукту ретельно перевіряється в митних лабораторіях, без успішного проходження якої продукт на ринок потрапити не може. Нам довелося трохи змінити склад, щоб привести продукт у відповідність до європейських стандартів, була проведена велика робота, довгий переговорний процес, результатом якого став підписаний контракт з нашим австрійським партнером компанією OKOPHARМ», — поділилась Катерина Харченко, керівник відділу зовнішньо-економічної діяльності.

Выйти на европейский рынок: опыт украинских фармацевтов

Однією з причин, чому українські продукти для здоров'я більш затребувані в Європі, експерти відзначають більш розвинену культура турботи про здоров'я і профілактики в європейських країнах. «На заході вже давно порахували і вивели формулу, що приймати вітаміни і харчові дієтичні добавки для збереження здоров'я не тільки корисно, але й вигідно для сімейного бюджету», — розповів Євген Ігнатов, керівник юридичної служби компанії «ФАРМПЛАНЕТА», офіційного дистрибутора «Сітопростата» в Україні.

«У цьому ж напрямку зараз рухається і наш МОЗ, проводячи реформи охорони здоров'я», — продовжив Євген. Він зазначив, що профілактичні заходи щодо збереження здоров'я допоможуть скоротити витрати з державного бюджету і, що найголовніше, збільшити тривалість життя українців. «Адже відомий факт, що найдовше в світі живуть японці і саме Японія займає перше місце по споживанню дієтичних добавок», — додав Євген.

«Сітопростат» був першим продуктом, з якого почалася історія розвитку компанії «Новалік-фарм» і він став першим продуктом, який потрапив в європейські аптеки. Наталя Сергійко висловила надію, що і всі інші продукти, які виробляє її компанія, в недалекому майбутньому будуть доступні європейським споживачам.

«Ми довели, що здатні виробляти конкурентний продукт високої якості і сподіваємося, що і інші продукти незабаром вийдуть на Європейський ринок», — сказала Наталія Сергійко.

На сьогодні продукти компанії «Новалік-фарм» доступні в Молдові та Казахстані, в планах вихід на ринки Чехії, Словаччини та Німеччини.

ТОВ «Новалік-Фарм» — сучасне фармацевтичне підприємство, яке спеціалізується на розробці і виробництві доступної для споживачів фармацевтичної продукції: лікарських препаратів, харчових дієтичних домішок, косметичних та гігієнічних засобів. Компанія застосовує новітні наукові розробки в галузі фармації та медицини, досвід світових лідерів фармацевтичної галузі та сучасні технології, а також якісні субстанції і стандартизовані екстракти європейських компаній. «Новалік-Фарм» поставляє на ринок України продукти для здоров'я власного виробництва та вироблені за контрактом, серед яких: DryVir®, (ДрайВір), Трібустім®, Венода®, Сітопростат®, Гепаназе®, Декліманс®, Сайленор®, Картіліум®, Бета-імун™, Ліпінет™, Уріміксол ™, а також вироблений за контрактом лікарський препарат Замексен™.

Якщо виникли запитання або потрібен коментар, звертайтесь, будь ласка, в прес-службу:
Вікторія Онищенко
(067) 434-43-14

Ще новини

Новий сорбент вийшов на ринок України - «Білий Карбоактив» Планета Актив™.

05.01.2019

В січні нового року увагу відвідувачів аптек привернув новий препарат у великій білій коробці зі смайликами - «Білий Карбоактив» Планета Актив™. «Не помітити на аптечних прилавках препарати лінійки Планета Актив™ складно, особливо наш « Білий Карбоактив» Планета Актив™ - розповідає про новинку Наталія Сергійко, директор ТОВ Новалік-Фарм, - він помітний здалеку і вирізняється на тлі інших, завдяки яскравій білій упаковці». Але цікавий «Білий Карбоактив» Планета Актив™, насамперед своїм вмістом.

Український Сітопростат® став доступний чоловікам в країнах ЄС

24.05.2017

Українська фармацевтична компанія «Новалік-Фарм» почала поставки в Австрію біологічно активної добавки Сітопростат® — засобу для підтримки здоров'я сечостатевої системи у чоловіків. Договір про постачання укладений з австрійської фармацевтичною компанією OKOPHARM.

Компанія ТОВ Новалік-Фарм вивела на фармацевтичний ринок України ін’єкційний препарат для лікування захворювань мозку, судин і серця

19.01.2017

Фармацевтична компанія ТОВ Новалік-Фарм вийшла на фармацевтичний ринок України у новому для себе сегменті лікарських засобів для лікування хвороб серця та центральної нервової системи з препаратом ЗАМЕКСЕН.