Укр

Новини

ГоловнаНовиниНовий сорбент вийшов на ринок України - «Білий Карбоактив» Планета Актив™.

Новий сорбент вийшов на ринок України - «Білий Карбоактив» Планета Актив™.

05.01.2019

В січні нового року увагу відвідувачів аптек привернув новий препарат у великій білій коробці зі смайликами - «Білий Карбоактив» Планета Актив™.

«Не помітити на аптечних прилавках препарати лінійки Планета Актив™ складно, особливо наш « Білий Карбоактив» Планета Актив™ - розповідає про новинку Наталія Сергійко, директор ТОВ Новалік-Фарм, - він помітний здалеку і вирізняється на тлі інших, завдяки яскравій білій упаковці».

Але цікавий «Білий Карбоактив» Планета Актив™, насамперед своїм вмістом.

«Дієтична добавка «Білий Карбоактив» Планета Актив™ - це порційні пакетики з порошком кремнію діоксиду. Подрібнений кремнію діоксид має дивовижну властивість поглинати і виводити з організму токсини, які він зустрічає на своєму шляху в кишківнику. Адсорбційні властивості кремнію діоксиду пояснюються великою сумарною площею його частинок, до чиєї поверхні «прилипають» речовини і гази, з якими ці частинки контактують.

Рухаючись вздовж шлунково-кишковому тракту, діоксид кремнію адсорбує і виводить з організму продукти життєдіяльності бактерій, алергени, внутрішні токсини, а також токсини, які потрапили ззовні, зокрема при отруєннях.
Полівітамінна суміш, яка також є в складі порошку «Білий Карбоактив» Планета Актив™, доповнює кремнію діоксид, відновлюючи вітамінний баланс,  разом вони сприяють нормальній роботі шлунково-кишкового тракту», - говорить Наталія Сергійко.

Дієтичну добавку «Білий Карбоактив» Планета Актив ™ можна рекомендувати при:
- отруєннях,
- кишкових інфекціях,
- алергічних реакціях, інтоксикаціях,
- недостатності функції нирок і печінки.

«Білий Карбоактив» Планета Актив™ продається в пакетиках по 2 грами, двадцять пакетиків у коробці. Приймати по 1 пакетику 3 - 4 рази на день. Вміст пакетика слід розмішати в 50 - 100 мл теплої води та випити за годину до їди.

Продукти лінійки Планета Актив ™ виготовляється в Україні з вітчизняної сировини, тому доступні для більшості людей.
Правами на використання торгової марки Планета Актив™ володіє ТОВ Новалік-Фарм.

 

ТОВ Новалік-Фарм - сучасне фармацевтичне підприємство, яке спеціалізується на розробці і виробництві доступної для споживачів фармацевтичної продукції: лікарських препаратів, біологічно активних добавок, косметичних і гігієнічних засобів. Компанія застосовує новітні наукові розробки в галузі фармації та медицини, досвід світових лідерів фармацевтичної галузі та сучасні технології, а також якісні субстанції і стандартизовані екстракти європейських компаній. ТОВ Новалік-Фарм постачає на ринок України продукти для здоров'я власного виробництва та продукти, вироблені за контрактом, серед яких: DryVir®, (ДрайВір), Трибустим®, Венода®, Сітопростат®, Гепаназе®, Декліманс®, Сайленор®, Картіліум® , Бета-Імун®, Уріміксол®, а також лікарські препарати Замексен™ та Алгезікам™.

Ще новини

Вийти на європейський ринок: досвід українських фармацевтів

21.09.2017

Для українських виробників фармацевтичної продукції вихід на західні ринки це не тільки реальність, але ще й перспектива для розвитку. Про це на прес-конференції, яка відбулася 20 вересня в ІА «Укрінформ», розповіла Наталія Сергійко, директор компанії «Новалік-фарм».

Український Сітопростат® став доступний чоловікам в країнах ЄС

24.05.2017

Українська фармацевтична компанія «Новалік-Фарм» почала поставки в Австрію біологічно активної добавки Сітопростат® — засобу для підтримки здоров'я сечостатевої системи у чоловіків. Договір про постачання укладений з австрійської фармацевтичною компанією OKOPHARM.

Компанія ТОВ Новалік-Фарм вивела на фармацевтичний ринок України ін’єкційний препарат для лікування захворювань мозку, судин і серця

19.01.2017

Фармацевтична компанія ТОВ Новалік-Фарм вийшла на фармацевтичний ринок України у новому для себе сегменті лікарських засобів для лікування хвороб серця та центральної нервової системи з препаратом ЗАМЕКСЕН.