Укр

Новини

ГоловнаНовини

Новини

12

Новий сорбент вийшов на ринок України - «Білий Карбоактив» Планета Актив™.

05.01.2019

В січні нового року увагу відвідувачів аптек привернув новий препарат у великій білій коробці зі смайликами - «Білий Карбоактив» Планета Актив™. «Не помітити на аптечних прилавках препарати лінійки Планета Актив™ складно, особливо наш « Білий Карбоактив» Планета Актив™ - розповідає про новинку Наталія Сергійко, директор ТОВ Новалік-Фарм, - він помітний здалеку і вирізняється на тлі інших, завдяки яскравій білій упаковці». Але цікавий «Білий Карбоактив» Планета Актив™, насамперед своїм вмістом.

Вийти на європейський ринок: досвід українських фармацевтів

21.09.2017

Для українських виробників фармацевтичної продукції вихід на західні ринки це не тільки реальність, але ще й перспектива для розвитку. Про це на прес-конференції, яка відбулася 20 вересня в ІА «Укрінформ», розповіла Наталія Сергійко, директор компанії «Новалік-фарм».

Український Сітопростат® став доступний чоловікам в країнах ЄС

24.05.2017

Українська фармацевтична компанія «Новалік-Фарм» почала поставки в Австрію біологічно активної добавки Сітопростат® — засобу для підтримки здоров'я сечостатевої системи у чоловіків. Договір про постачання укладений з австрійської фармацевтичною компанією OKOPHARM.

Компанія ТОВ Новалік-Фарм вивела на фармацевтичний ринок України ін’єкційний препарат для лікування захворювань мозку, судин і серця

19.01.2017

Фармацевтична компанія ТОВ Новалік-Фарм вийшла на фармацевтичний ринок України у новому для себе сегменті лікарських засобів для лікування хвороб серця та центральної нервової системи з препаратом ЗАМЕКСЕН.

ТОВ «Новалік-Фарм» виводить на фармацевтичний ринок України два нових засоби для догляду за порожниною рота і носа «АКВАСІНУС» та «АКВАСІНУС ПЛЮС»

07.12.2016

Аерозолі «АКВАСІНУС» та «АКВАСІНУС ПЛЮС» виробляються в Україні на замовлення ТОВ Новалік-Фарм у партнерстві з фармацевтичною компанієюSANWEZZA (Австрія). Офіційним дистриб’ютором в Україні є ТОВ Фармпланета.

«Фармпланета» та «Новалік-Фарм» на фармацевтичній виставці CPhI Worldwide 2016 Барселоні

24.10.2016

У жовтні в Барселоні відбулася фармацевтична виставка CPhI Worldwide 2016, найбільша щорічна подія, в якій беруть участь провідні фармацевтичні компанії з усього світу – постачальники, виробники, дистриб'ютори.

Фармацевтична компанія «Новалік-Фарм» виводить на український ринок новий продукт ЛІПІНЕТ™ - натуральний засіб для підтримки нормального рівня холестерину

13.11.2015

Фармацевтична компанія «Новалік-Фарм» у листопаді 2015 р. виводить на український ринок новий продукт ЛІПІНЕТ™ - натуральний засіб для підтримки нормального рівня холестерину і попередження серцево-судинних захворювань. Цей оригінальний продукт, не маючий аналогів в Україні, розроблено компанією SANWEZZA LAB GmbH (Австрія).

Імпортне vs вітчизняне. Що заважає налагодити випуск сировини для фармацевтичної промисловості в Україні

29.07.2015

Сьогодні виробництво сировини та субстанцій в Україні перебуває на початковому рівні і фармацевтична промисловість, переважно, використовує імпортні субстанції і сировину. Останнім часом низка вітчизняних підприємств налагодили виробництво деяких видів сировини і субстанцій, але вони, здебільшого, є традиційними для нашого ринку.

Особливості контрактного виробництва, вибір підрядника. Досвід компанії Новалік-Фарм. Продовження.

15.06.2015

Продовження експертної думки Володимира Семенова, заступника директора компанії «Новалік-Фарм», кандидата медичних наук, про особливості контрактного виробництва - нового напряму бізнесу, яке успішно розвиває Група компаній «Фармпланета».

Особливості контрактного виробництва, вибір підрядника. Досвід компанії «Новалік-Фарм»

09.06.2015

Про особливості контрактного виробництва - нового напряму бізнесу, яке успішно розвиває Група компаній «Фармпланета» розповідає Заступник директора компанії «Новалік-Фарм», кандидат медичних наук Володимир Семенов.

Роз’яснення

17.03.2015

ТОВ «Новалік-Фарм» повідомляє, що згідно з технічними умовами виробництва власних продуктів – дієтичних добавок ТРИБУСТИМ, ВЕНОДА, БЕТА-ІМУН, КАРТІЛІУМ, використання капсул певного кольору не регламентується.

Компанія «Новалік-Фарм» презентувала новий оригінальний препарат для лікування суглобів «Картіліум» на основі кореня «Диявольських клешень»

11.12.2014

Українська фармацевтична компанія «Новалік-Фарм» розпочала випуск натурального протизапального та знеболювального засобу «Картіліум» (Kartilium), розробленого разом з австрійською компанією Sanwezza Lab GmbH.

Підсумки виставки CPhI Worldwide 2014: «Новалік-Фарм» і «Фармпланета» уклали міжнародні контракти на виробництво інноваційних препаратів і презентували власний унікальний імуномодулятор «Бета-Імун»

15.10.2014

Згідно з рішенням журі, «Фармпланета» увійшла до переліку 25 найбільш успішних фармкомпаній світу за найдинамічніший розвиток на ринку.

Українські компанії «Фармпланета» і «Новалік-Фарм» візьмуть участь у щорічній фармацевтичній виставці CPhI Worldwide 2014 у Парижі

06.10.2014

7-9 жовтня 2014 року в Парижі відбудеться ключова для фармацевтичної галузі виставка-конференція CPhI Worldwide, на яку щорічно збираються постачальники субстанцій, виробники і дистриб'ютори фармацевтичної продукції, а також топ-експерти в області фармацевтики.

В аптеках з'явився «Трибустим» – потужний натуральний засіб для посилення потенції та лібідо

03.06.2014

Новий вітчизняний препарат є оригінальною розробкою українських фармацевтів. Їм вдалося створити безпечний натуральний стимулятор синтезу тестостерону і посилення статевої функції, який успішно конкурує з гормональними засобами.

12