Immun

Immun
19.01.2024
Immun

Чим і як підтримати імунітет під час сезону застуд?


Які з них включити в свій раціон прямо зараз?


Вітамін Д3. Вітамін Д3 — це не тільки здорові кістки, шкіра і волосся, але і надійний союзник у боротьбі з інфекціями, в тому числі вірусними. Проводьте на сонці більше часу (під впливом сонячного світла шкіра виробляє свій власний вітамін Д3), приймайте риб'ячий жир і добавки з вітаміном Д3. У більшості полівітамінних комплексів кількість вітаміну Д3, як правило, не дуже висока, тому шукайте комплекс, в якому його кількість становить  2000 IU. Вітамін Д3 2000 IU приймайте один раз на добу.


Вітамінно-мінеральні комплекси. Обирайте препарат, в якому максимально представлені мікро- і макроелементи, водо- і жиророзинні  вітаміни, бажано природного походження. Чим більш багатий і різноманітний склад такого комплексу, тим він корисніший і легше засвоюється організмом. Організм сприймає його як корисну їжу.


МУЛЬТИФЛЮ – комплексний засіб на основі екстрактів Ехінацеї та Пеларгонії для підвищення опірності організму та зміцнення імунітету в період застуди.


Ехінацея має протизапальний ефект, сприяє утворенню антитіл, має протимікробні та антибактеріальні властивості.

Пеларгонія зміцнює імунітет, захищає слизові оболонки дихальних шляхів та горла.

Цинк – достатня кількість цинку сприяє зміцненню імунітету, захисту від простудних захворювань та інфекцій.

Вітаміни С, Е, А підвищують резистентність організму, мають активну антиоксидантну дію.


МУЛЬТИФЛЮ рекомендованний для 

  • Профілактика застуди та грипу
  • Підтримки імунітету
  • Сприяння одужанню
  • Має протимікробні та протизапальні властивості


Спосіб вживання та дози:   дорослим та дітям від 12 років по 1 капсулі двічі на добу після їди, запиваючи достатньою кількістю питної води. Капсулу не розжовувати. Тривалість застосування становить від 1 до 2 місяців. Для підтримки імунітету рекомендується приймати 2 капсули Іммун44 на добу. Якщо вірус вже оселився — 3 капсули.


Бета-глюкани — природні речовини, які допомагають організму не тільки уникнути хвороби, але легше перенести її, швидше позбутися від наслідків і повернутися до звичного ритму життя. Бета-глюкани знаходяться в повсякденній їжі, але в невеликій кількості. Найбільше їх зосереджено у вівсяних висівках, дріжджах, грибах. Саме завдяки бета-глюканам відомі неймовірні випадки одужання від важких, часом безнадійних, хвороб у людей, які брали в якості останньої надії препарати з грибів. Саме в деяких видах грибів (шиїтаке, рейши, мейтаке) особливо багато бета-глюканів, причому набільш біологічно активних їх форм β- (1 → 3) і β- (1 → 6).

У добавці Бета-Імун, крім бета-глюканів β- (1 → 3) і β- (1 → 6) є ще екстракт шкірки волоського горіха і селен, які також чинять позитивний вплив на імунітет.


Приймати Бета-Імун можна протягом пандемії на регулярній основі: місяць по 3 капсули в день, після — перерва на тиждень, і знову місяць по три капсули в день.


Добавки дієтичні не замінюють повноцінного раціону харчування, не є ліками. У разі захворювання обов'язково зверніться до лікаря.