Даруємо 10% знижки на комплекси з фолієвою кислотою Фоліо+йод та Фоліо D3!

Німецька компанія Steri Pharm представляє в Україні два комплексні препарати на основі фолієвої кислоти: з йодом, та вітаміном D3!
Обирай ФОЛІО + йод або ФОЛІО D3 №90 зі знижкою 10% з 16.06.2020 по 29.06.2020! Акція діє на сайті аптеки 911. ФОЛІО — тільки найкраще для здоров’я мами та малюка!

Фолієва кислота традиційно вважається “вітаміном вагітності”: гінекологи рекомендують її вживання до зачаття і в перших двох триместрах вагітності для профілактики розвитку дефектів нервової трубки плода.

Вживання правильної добової дози фолієвої кислоти на 70% знижує ризик незарощення дужки хребця і на 30% будь-які форми відхилення в розвитку майбутнього малюка!
А як на рахунок чоловіків?  Фолієва кислота позитивно впливає на “якість” сперматозоїдів, вони стають більш рухливими і швидше дозрівають. Тому на етапі планування при спільному прийомі ФК шанси на вагітність зростають.
І ще: фолієва кислота допомагає легше переносити стресові стани: В9 бере активну участь в синтезі серотоніну. Часті перепади настрою, пригніченість і поганий сон є наслідками нестачі вітаміну В9.
Рекомендована добова доза фолієвої кислоти становить 400 мкг.

На що впливає йод в вашому організмі?

Основна функція йоду в організмі — синтез гормонів щитовидної залози. Велика частина йоду надходить в організм з їжею, і тільки 10% з водою і повітрям. В регіонах, де фіксується гострий йододефіцит, у жінок спостерігається порушення репродуктивної функції, збільшується кількість самовільного переривання вагітності і мертвонароджених дітей.
Діти, у яких був діагностований дефіцит тиреоїдних гормонів під час внутрішньоутробного розвитку і в ранньому віці, можуть відставати в розвитку, страждати від проблем зі слухом, зором, пам’яттю і мовою. Щоб цього не сталося, в організмі майбутньої мами має бути достатня кількість йоду.


Що залежить від вітаміну D?

Вітамін D, який довгий час вважався «дитячим», насправді потрібен людині незалежно від його віку. Чому?

– він контролює ділення клітин;
– відповідає за забезпечення оптимальних для всмоктування кальція і фосфатів в кишечнику умов;
– стимулює вироблення антибактеріальних речовин і надає протизапальний ефект;
– відповідає за вироблення дофаміну і серотоніну, від яких залежить стан нервової системи;
– бере участь в обміні вуглеводів і мінералів.

Незважаючи на те, що у нестачі вітаміну D є симптоми (зниження апетиту, слабкість, часті застуди, дратівливість), повна картина може бути видна тільки на листку з результатами аналізів. У нормі показники становлять 30-60 нг / мл.

Де брати вітамін D?

«Вітамін D» це 2 форми речовини: ергокальциферол (D2) і холекальциферол (D3). Перший міститься в рослинних продуктах і, після того, як поступає з їжею, потребує активації в печінці та нирках. Другий — в продуктах тваринного походження і вашій власній шкірі. Саме тому вітамін D пов’язують з сонцем: для того, щоб з провітаміну він перетворився в вітамін, необхідним є вплив ультрафіолету.

Заповнити дефіцит вітаміну D і уникнути негативних наслідків у вигляді ламкості кісток, депресивного стану, частих застуд можна за допомогою біологічно активних добавок.

Лише в 1 таблетці ФОЛІО D3 та ФОЛІО+йод  міститься необхідна добова доза необхідних компонентів для здорової мами і малюка!