Про нас у журналі VIVA!

Про нас у журналі VIVA!
Виявляється, Василіса Фролова мріяла про дитину цілих 15 років! Це – фантастична мотивація для жінок, які знаходяться на етапі планування. І це пам’ятка про те, що опускати руки не можна.

Ділимось з вами витримками з інтерв’ю, а повну версію ви можете прочитати на сайті журналу.

-Ще кілька десятків років тому навіть жінка, яка збиралася народжувати в 25-27 років, отримувала ярлик «старородящей». Сьогодні світ змінився, і все частіше на перший план виходить кар’єра, а потім діти. Як ви вважаєте, який вік ідеальний для нової ролі і як жінкам, які переступили 30-річний рубіж не піддаватися панічним настроям, якщо з першого разу не виходить?

Панічним настроям в принципі ні за яких обставин ні в якому віці не треба піддаватися. А в цьому питанні так і поготів. Діти – ремесло Боже і тут, я впевнена, підготувати і прорахувати нічого не можна. Безумовно, я вірю в чудеса сучасної репродуктивної медицини та знаю багато прекрасних випадків зі щасливим кінцем, але по собі і по більшості кейсів вже можу судити, що діти з’являються саме тоді, коли їм потрібно. І цей момент настає при такій сукупності факторів, які передбачити часто просто неможливо. Вік тут ні при чому. Так само, як немає ідеального віку закохатися, немає ідеального віку купити машину або побудувати будинок, не може бути ідеального віку зачати.

– Розкажіть, як ви готувалися до вагітності? Можливо, у вас є рекомендації для жінок, які в даний момент планують стати мамами?

Я не смію давати ніяких рекомендацій, у кожного свій шлях. У моєму випадку підготовка до вагітності тривала багато багато років, коли мені доводилося переосмислювати своє ставлення до себе, до материнства, до чоловіків, взагалі до життя … Знаєте, у мене був період, коли я настільки була зациклена на цій проблемі (а сприймала я це в парі саме як проблему, а не ситуацію), що тягла свого тодішнього партнера до лікарів, а це, самі розумієте, не найромантичніший період. Взагалі не уявляю чоловіків, які покірно і з радістю йдуть здавати ці аналізи … це дуже складно для пари психологічно. У моєму випадку це не сприяло зміцненню відносин. У свою чергу, це створювало якийсь напряг навколо цього питання, недомовленість, образи.

Я була одержима бажанням мати дітей більше 15 років. Впевнена, чоловіків це лякало. Звичайно, не можу сказати, що я завжди їх відлякувала, ні. Але моя надмірна зацикленість на цьому питанні і ставала перешкодою до здійснення мрії. Я підсвідомо не хотіла звертати увагу на інші аспекти життя, але ж воно прекрасне! Необхідно було повністю на всіх рівнях відпустити це питання, навіть забути про нього. Для цього мені знадобилось кілька років.

Ще не можу не згадати просто чудовий випадок, який зі мною стався за півроку до того як. На церемонії «ВИБІР РОКУ», яку я вела, я отримала в подарунок набір від компанії НОВАЛІК. У коші набір вітамінів і серед них вітаміни ФОЛІО. Я про всяк випадок вирішила почати їх пити (написано було, що їх необхідно починати приймати за три місяці до початку зачаття), хоча ніякого конкретного зачаття я тоді не планувала. Я пропила курс без задньої думки, просто з користю для здоров’я. Тільки потім мене осінило, що ймовірно, і вони допомогли мені! Я просто вирівняла рівень фолієвої кислоти і йоду в своєму організмі, що і допомогло мені завагітніти. Не знаю, звичайно, я можу помилятися, але хочеться вірити і в це. Тепер, коли я постійно здаю різні аналізи, розумію, що саме фолієва кислота в поєднанні з йодом і D3 – найнеобхідніші речовини для організму вагітної жінки.

ФОЛІО — оригінальна комбінація фолієвої кислоти і йоду, німецької компанії «Штеріфарм», спеціально розроблена для жінок, які планують вагітність, вагітних і годуючих груддю. Кожній жінці, що планує вагітність, а тим більше майбутній мамі лікарі говорять про те, як важливо для неї і її дитини достатнє надходження в організм йоду і фолієвої кислоти.

– Яку пораду можете дати читачкам, які захочуть наслідувати ваш приклад?

Не думаю, що мій приклад в чомусь унікальний … Але порада «любити життя, природу і всіляко їй допомагати всіма доступними способами» напевно буде зрозумілою. Звичайно, потрібно стежити за своїм здоров’ям, але й зациклюватися на ньому не можна. Якщо вже щось придумали для того, щоб допомогти природі та зробити нас здоровішими, не варто від цього відвертатися. Безумовно, медицина зараз розвивається неймовірними темпами, але і чудес від цього менше не буває. У них обов’язково треба вірити, і допомагати їм здійснювалися!

Повна версія інтерв’ю тут