Home цена, купить в Киеве и Украине • Novalik
https://creatine.in.ua/
PRODUCT CATEGORIES
The first Ukrainian company

which introduced a product based on β-sitosterol to the European pharmaceutical market.

35+ products

for health and beauty in stock.

500+ partners

represented by pharmacy chains, doctors, clinics and distributors in Ukraine and the world.

25,000+ consumers

choose our products every month.

Новалік – це сучасне фармацевтичне підприємство, яке спеціалізується на розробці, виробництві та імпорті як власної, так і зарубіжної інноваційної та в той же час доступної для споживачів фармацевтичної продукції: лікарських препаратів, біологічно активних добавок, косметичних та гігієнічних засобів.
У виробництві фармацевтичної продукції компанія «Новалік» використовує новітні наукові розробки в галузі фармації та медицини, досвід світових лідерів фармацевтичної галузі та сучасні технології, а також якісні субстанції та стандартизовані екстракти здебільшого європейських компаній.
Виробничі потужності, які використовує компанія, мають національні та міжнародні сертифікати відповідності стандартам ISO та GMP (належної виробничої практики), що дає змогу гарантувати високу якість продукції, що випускається. Наш персонал – це мотивована і згуртована команда, що пройшла серйозну професійну підготовку і яка підтвердила високу кваліфікацію в ході реалізації різних міжнародних проектів. Ось чому продукції «Новалік» довіряють мільйони споживачів не лише в Україні, а й далеко за її межами.
Наша місія – це турбота про здоров’я, якість і тривалість життя людей внаслідок вироблення та виведення на ринок сучасних ефективних і доступних продуктів для здоров’я в суворій відповідності до європейських стандартів.

Читати більше