Чим і як підтримати імунітет під час пандемії

Дуже важливо підтримати організм, особливо його імунну систему, в період пандемії. Імунна система захищає нас від мікробів і вірусів: взимку вона виснажила свої ресурси, навесні ще не накопичила, сонця поки недостатньо, свіжої зелені і овочів теж ще немає.

Підтримати імунітет можна і потрібно за допомогою корисних добавок.

Які з них включити в свій раціон прямо зараз?

✓Вітамін Д3. Вітамін Д3, нестача якого навесні особливо відчутна, — це не тільки здорові кістки, шкіра і волосся, але і надійний союзник у боротьбі з інфекціями, зокрема вірусними. Його користь у період пандемії вже доведена, тому сміливо додавайте його в свій раціон. Проводьте на сонці більше часу (під впливом сонячного світла шкіра виробляє свій власний вітамін Д3), приймайте риб’ячий жир і добавки з вітаміном Д3. У більшості полівітамінних комплексів кількість вітаміну Д3, як правило, не дуже висока, тому шукайте комплекс, в якому його кількість становить  2000 IU. Вітамін Д3 2000 IU приймайте один раз на добу.

✓Вітамінно-мінеральні комплекси. Обирайте препарат, в якому максимально представлені мікро- і макроелементи, водо- і жиророзчиннівітаміни, бажано природного походження. Що багатший та різноманітніший склад такого комплексу, то він корисніший і легше засвоюється організмом. Організм сприймає його як корисну їжу.

Імун44 — австрійський вітамінно-мінеральний комплекс, створений свого часу якраз спеціально для імунної системи. Зараз Імун44 як ніколи актуальний. Крім практично повного набору мінералів і вітамінів всіх груп, Імун44 містить корисні для імунітету рослинні екстракти. Вся група вітамінів «В», повністю рослинного походження, міститься в комплексі PHYTO-PANMOL®, який отримують із зерен Chenopodium quinoa (кіноа). Запатентований екстракт PLANTOVIR®, з рослини Cistus Incanus (ладанник), має противірусну дію. Він «заважає» вірусу прикріпитися до клітини і пригнічує його розмноження. Рослинні комплекси PHYTO-PANMOL® і PLANTOVIR® запатентовані австрійською компанією OKOPHARM, тому є виключно в складі їх Імун44.

Для підтримки імунітету рекомендується приймати 2 капсули Іммун44 на добу. Якщо вірус вже оселився — 3 капсули.

✓Бета-глюкани — природні речовини, які допомагають організму не тільки уникнути хвороби, але легше перенести її, швидше позбутися наслідків і повернутися до звичного ритму життя. Бета-глюкани знаходяться в повсякденній їжі, але в невеликій кількості. Найбільше їх зосереджено у вівсяних висівках, дріжджах, грибах. Саме завдяки бета-глюканам відомі неймовірні випадки одужання від важких, часом безнадійних, хвороб у людей, які вживали в якості останньої надії препарати з грибів. Саме в деяких видах грибів (шиїтаке, рейши, мейтаке) особливо багато бета-глюканів, причому найбільш біологічно активних їх форм β- (1 → 3) і β- (1 → 6).

У добавці Бета-Імун, крім бета-глюканів β- (1 → 3) і β- (1 → 6) є ще екстракт шкуринки чорного горіха і селен, які також чинять позитивний вплив на імунітет.

Приймати Бета-Імун можна протягом пандемії на регулярній основі: місяць по 3 капсули в день, після — перерва на тиждень, і знову місяць по три капсули в день.

Пандемія обов’язково відступить. Всім нам сил, енергії і міцного імунітету!

Добавки дієтичні не замінюють повноцінного раціону харчування, не є ліками. У разі захворювання обов’язково зверніться до лікаря.