Чим і як підтримати імунітет під час пандемії

Хвороби суглобів — проблема, поширена у всьому світі, і трапляються вони у більш ніж 30% населення. Раніше вони належали до «вікових», але останнім часом стрімко «молодіють».

Причини захворювань суглобів

Найчастіше це — артрит (найпопулярніше хронічне запальне захворювання в Європі) або артроз (болі в суглобах, викликані зношеністю, старінням суглоба).

Артритами можуть хворіти як чоловіки, так і жінки, незалежно від віку, а ось артрозами страждають частіше жінки, і захворювання виникає, як правило, в зрілому віці.

Хвороби суглобів в результаті старіння, називають дегенеративними. Їх причини — неправильне харчування, надмірні фізичні навантаження, стресовий стан, погана екологічна обстановка, порушення гормонального балансу, інші шкідливі фактори.
Не слід ігнорувати перші болі в суглобах. Якщо їх причина — зношеність, то відсутність лікування незабаром призводить до виникнення запальних процесів. Як наслідок, проблема ускладнюється, людина позбавляється можливості жити повноцінним життям, вільно рухатися.

Найчастіше для лікування хвороб суглобів застосовують так звані нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ). Незважаючи на високуюю ефективність, препарати цієї групи викликають безліч побічних ефектів (нудота, шлунково-кишкова кровотеча, діарея). Альтернатива НПЗЗ — препарати, при виробництві яких замість агресивних хімікатів використовувалися компоненти натурального походження. Вони відрізняються високим ступенем безпеки і не меншою ефективністю.

Картіліум® — рослинний препарат, ефективний при гострих і хронічних захворюваннях суглобів: артритах і остеоартрозі.
Екстракт кореня «Диявольські клешні» (мартінія запашна) має яскраво виражені протизапальні та знеболюючі властивості. Африканські медики-традиціоналісти застосовують екстракт при лікуванні подагри та ревматизму.

У європейській медицині екстракт також застосовується для лікування симптомів запалень суглобів, артриту. Мартінія запашна має всі властивості НПЗЗ, зменшує запальні процеси і болю, як в суглобах, так і в інших органах і тканинах. Своїм цілющим ефектом препарат зобов’язаний збалансованому складу корисних речовин, які в ньому містяться: гарпагозидам, флавоноїдам, тритерпеновим глікозидам, гавінонам, вуглеводам. Завдяки гарпагозидам, кількість яких в екстракті досягає 20%, препарат чинить  протизапальну і знеболюючу дію, в тому числі при ревматизмі.

Картіліум® містить натуральні речовини з властивостями НПЗЗ, але без побічних дій.

Науково доведено: екстракт “диявольських клешнів” безпечний для пацієнтів незалежно від статі і віку.
Крім здатності пригнічувати фермент ЦОГ-2, який викликає запальну реакцію, препарат також стимулює синтезування гіалуронової кислоти, прискорює відновлення хрящової тканини. При регулярному  застосуванни препарату зникають набряки в суглобах, оскільки компоненти чинять діуретичний ефект.

Картіліум сприяє зниженню кількості холестерину і сечовини в крові, даруючи суглобам рухливість, і повертаючи пацієнту повноцінне життя.

Другий компонент — метілсульфонілметан (МСМ), сіровмісний органічний компонент, який бере участь в процесах відновлення пошкоджених хворобою тканин.
Він легко засвоюється, сприяє проникненню в тканини клітин інших корисних для їх роботи речовин.
Метілсульфонілметан має знеболюючий ефект, який виявляє особливу ​​інтенсивність при лікуванні запальних процесів у суглобах.

Кому і коли краще приймати Картіліум?

Картіліум® ефективний як при лікуванні гострих, так і при лікуванні хронічних хвороб суглобів. До їх числа відносяться остеоартрози, артрити, ревматоїдний артрит, плечолопатковий періартрит, остеохондроз хребта, переломи кісток.
Також допустимо приймати препарат і в якості профілактики , щоб підтримувати нормальний стан кісток, а також м’язової тканини і суглобів.

Рекомендоване дозування — по 1 капсулі тричі на день за 30 хвилин до прийняття їжі, запиваючи водою.
Завдяки щадному впливу на організм, на відміну від нестероїдних протизапальних препаратів, приймати Картіліум можна протягом тривалого часу — до 2 місяців.
Курси лікування можна повторювати з невеликими перервами кілька разів на рік.