Укр

Новини

ГоловнаНовиниУкраїнські компанії «Фармпланета» і «Новалік-Фарм» візьмуть участь у щорічній фармацевтичній виставці CPhI Worldwide 2014 у Парижі

Українські компанії «Фармпланета» і «Новалік-Фарм» візьмуть участь у щорічній фармацевтичній виставці CPhI Worldwide 2014 у Парижі

06.10.2014

7-9 жовтня 2014 року в Парижі відбудеться ключова для фармацевтичної галузі виставка-конференція CPhI Worldwide, на яку щорічно збираються постачальники субстанцій, виробники і дистриб'ютори фармацевтичної продукції, а також топ-експерти в області фармацевтики. Ця престижна подія незмінно відображає останні тенденції розвитку фармацевтичної індустрії. Саме на таких форумах увазі відвідувачів вперше постають фармацевтичні новинки, які є результатом багаторічної праці фахівців. Цього року - це ювілейний 25-ий захід, який об'єднає 2 200 експонентів і 34 000 гостей із 140 країн світу.

Експозиція складається з 4 тематичних виставок:

CPhI Worldwide 2014: фармацевтичні інгредієнти, лікарські форми, наповнювачі, біопрепарати, натуральні екстракти;

ICSE 2014: контрактне виробництво в фармацевтиці;

P-MEC Europe 2014: техніка, обладнання, промислові технології;

InnoPack 2014: пакувальна індустрія для фармацевтики.

«Щорічні виставки CPhI Worldwide – це місце зустрічі глобальної фармацевтичної спільноти, джерело нових постачальників, ідеальний майданчик для налагодження та поглиблення відносин з існуючими партнерами і визначення нових можливостей для нашого бізнесу. У Франції на CPhI ми плануємо укласти договори з низкою провідних європейських виробників, а також виробниками з Малайзії та Китаю на контрактне виробництво сучасних лікарських препаратів під власною торговою маркою», каже Наталія Сергійко, керівник компанії «Новалік-Фарм». Дані препарати, у співпраці з нашим офіційним дистриб'ютором «Фармпланета», ми плануємо постачати як на український ринок, так і на ринки інших країн.

Використовуючи можливості виставки для демонстрації досягнень і підтримки виводу на ринок продукції вітчизняної фармацевтичної промисловості, компанія «Новалік-Фарм» презентує розроблений спільно з австрійськими фахівцями, інноваційний натуральний імуномодулятор з протизапальною дією на основі бета-глюканів. Цей оригінальний продукт, на відміну від існуючих в Європі препаратів бета-глюкану, має нову поліпшену композицію імунотропних речовин, що обумовлює більш потужний вплив на всі ланки імунної системи (клітинний і гуморальний імунітет). У той же час препарат ефективно знижує і вираженість запалення.

Компанія «Фармпланета» – експерт на фармацевтичному ринку, національна сервісна компанія, що надає повний комплекс послуг: реєстрація, логістика, маркетинг і просування, дистрибуція лікарських засобів, виробів медичного призначення, косметики, біологічно активних добавок. Входить до ТОП-5 лідерів - дистрибуторів фармацевтичного ринку України. Серед партнерів компанії понад 300 великих виробників. «Фармпланета» просуває власні бренди: «Сітопростат», «Гепаназе», «Декліманс», «Сайленор», «Апіпропосол», а також є офіційним дистриб'ютором продукції зарубіжних виробників: «Алфлутоп», «Кармінативум Бебінос», «Дентинокс-Гель», «Мікожинакс», «Галавіт», «Фоліо», «Неокаріпазім-400», «Інфасурф», «Арпефлю», «ГелоМіртол», «ГелоМіртол Форте»,  киснева вода VitaoxyV, засоби по догляду за шкірою Sebamed («Себамед »).

«Новалік-Фарм» – сучасне фармацевтичне підприємство, що спеціалізується на розробці та виробництві інноваційної і в той же час доступної для споживачів фармацевтичної продукції: лікарських препаратів, біологічно активних добавок, косметичних і гігієнічних засобів. У виробництві фармацевтичної продукції компанія «Новалік-Фарм» використовує новітні наукові розробки в галузі фармації та медицини, досвід світових лідерів фармацевтичної галузі та сучасні технології, а також якісні субстанції та стандартизовані екстракти здебільшого європейських компаній. «Новалік-Фарм» є виробником унікальних лекарських препаратів DryVir («ДрайВір»), «Трибустим», «Венода».

Ще новини

Новий сорбент вийшов на ринок України - «Білий Карбоактив» Планета Актив™.

05.01.2019

В січні нового року увагу відвідувачів аптек привернув новий препарат у великій білій коробці зі смайликами - «Білий Карбоактив» Планета Актив™. «Не помітити на аптечних прилавках препарати лінійки Планета Актив™ складно, особливо наш « Білий Карбоактив» Планета Актив™ - розповідає про новинку Наталія Сергійко, директор ТОВ Новалік-Фарм, - він помітний здалеку і вирізняється на тлі інших, завдяки яскравій білій упаковці». Але цікавий «Білий Карбоактив» Планета Актив™, насамперед своїм вмістом.

Вийти на європейський ринок: досвід українських фармацевтів

21.09.2017

Для українських виробників фармацевтичної продукції вихід на західні ринки це не тільки реальність, але ще й перспектива для розвитку. Про це на прес-конференції, яка відбулася 20 вересня в ІА «Укрінформ», розповіла Наталія Сергійко, директор компанії «Новалік-фарм».

Український Сітопростат® став доступний чоловікам в країнах ЄС

24.05.2017

Українська фармацевтична компанія «Новалік-Фарм» почала поставки в Австрію біологічно активної добавки Сітопростат® — засобу для підтримки здоров'я сечостатевої системи у чоловіків. Договір про постачання укладений з австрійської фармацевтичною компанією OKOPHARM.