Укр

Новини

ГоловнаНовиниУнікальний препарат для лікування захворювань вен виходить на ринок України

Унікальний препарат для лікування захворювань вен виходить на ринок України

07.07.2014

Фармацевтическая компания «Новалик-Фарм» приступила к выпуску нового оригинального венотоника «Венода»

Фармацевтична компанія «Новалік-Фарм» розпочала випуск нового оригінального венотоніка «Венода», розробленого австрійською компанією Sanwezza Lab GmbH.

Хронічна венозна недостатність – одна з найбільш поширених проблем у сучасній флебології. Сині судинні «зірочки», некрасиві горбисті, збільшені, звиті та опуклі вени, важкість, біль і втома в ногах, набряки, свербіж, печіння, дискомфорт... Мало кому не знайомі ці симптоми. За даними ВООЗ, лише варикозом нижніх кінцівок страждає близько половини жінок після 40 років і близько 25% чоловіків, а схильність до варикозної хвороби має близько 60% дорослого населення розвинених країн.

Захворювання вен тривалий час відбуваються приховано і на ранніх стадіях нічим не проявляються. Один із симптомів – набряклість ніг – найчастіше виникає влітку, привертаючи увагу до захворювання. Тому не випадково саме у спекотний сезон в аптеках України з'явився новий препарат «Венода» – сучасне вирішення проблем вен, запропоноване австрійською компанією Sanwezza Lab GmbH.

Сьогодні на українському фармринку аналогів цього венотонізуючого препарату немає. «Австрійські розробники запропонували просте, але ефективне рішення, – коментує Володимир Семенов, кандидат медичних наук, директор департаменту контрактного виробництва компанії «Новалік-Фарм». – Як відомо, натуральні венотоніки діляться на дві основні групи. Перша група – це препарати на основі Кінського каштана. Друга – венотоніки, що містять біофлавоноїди Діосмін і Геспередин, які отримують переважно зі шкірки цитрусових. Інновація австрійської компанії Sanwezza Lab GmbH полягає в тому, що вони створили нову потужну формулу – «три в одному», тобто об'єднали в одному препараті діючі компоненти двох основних груп венотоніків. Препарат «Венода» включає екстракт насіння Кінського каштану (з високою концентрацією Есцину), Діосмін і Геспередин, які посилюють і доповнюють дію один одного».

Завдяки комбінації трьох найефективніших венотропних натуральних речовин розробники змогли представити споживачу новий оригінальний продукт, який має більш потужний і комплексний вплив на венозну систему в порівнянні з іншими венотоніками. Унікальне поєднання Есцину, Діосміну та Геспередину обумовлює венотонізуючу, протинабрякову, антитромботичну та знеболювальну дію препарату. Таким чином, «Венода» впливає практично на всі ланки розвитку захворювань вен.

Очевидні також зручність прийому та економічна ефективність препарату «Венода»: доцільно придбати одну упаковку препарату «три в одному», ніж дві упаковки різних типів лікарських засобів, що містять Есцин та Діосмін з Геспередином. Незважаючи на унікальність препарату, його ціна буде нижчою, ніж у більшості аналогів і доступна для більшості покупців.

Тендер на виробництво інноваційного препарату за австрійською розробкою виграла українська компанія «Новалік-Фарм». Виробляється препарат «Венода» на основі стандартизованих рослинних екстрактів компаній Eusa і Naturex (Франція). Офіційний дистрибутор препарату – компанія «Фармпланета» – повідомляє, що «Венода» вже є у наявності в національній роздрібній мережі «Пані Аптека» та інтернет-магазині paniapteka.ua, а незабаром надійде в усі аптечні мережі України.

Ще новини

Новий сорбент вийшов на ринок України - «Білий Карбоактив» Планета Актив™.

05.01.2019

В січні нового року увагу відвідувачів аптек привернув новий препарат у великій білій коробці зі смайликами - «Білий Карбоактив» Планета Актив™. «Не помітити на аптечних прилавках препарати лінійки Планета Актив™ складно, особливо наш « Білий Карбоактив» Планета Актив™ - розповідає про новинку Наталія Сергійко, директор ТОВ Новалік-Фарм, - він помітний здалеку і вирізняється на тлі інших, завдяки яскравій білій упаковці». Але цікавий «Білий Карбоактив» Планета Актив™, насамперед своїм вмістом.

Вийти на європейський ринок: досвід українських фармацевтів

21.09.2017

Для українських виробників фармацевтичної продукції вихід на західні ринки це не тільки реальність, але ще й перспектива для розвитку. Про це на прес-конференції, яка відбулася 20 вересня в ІА «Укрінформ», розповіла Наталія Сергійко, директор компанії «Новалік-фарм».

Український Сітопростат® став доступний чоловікам в країнах ЄС

24.05.2017

Українська фармацевтична компанія «Новалік-Фарм» почала поставки в Австрію біологічно активної добавки Сітопростат® — засобу для підтримки здоров'я сечостатевої системи у чоловіків. Договір про постачання укладений з австрійської фармацевтичною компанією OKOPHARM.