Укр

Новини

ГоловнаНовиниУкраїнський Сітопростат® став доступний чоловікам в країнах ЄС

Український Сітопростат® став доступний чоловікам в країнах ЄС

24.05.2017
Украинский Ситопростат стал доступен мужчинам в странах ЕС

Українська фармацевтична компанія «Новалік-Фарм» почала поставки в Австрію біологічно активної добавки Сітопростат® — засобу для підтримки здоров'я сечостатевої системи у чоловіків. Договір про постачання укладений з австрійської фармацевтичною компанією OKOPHARM.

«Сітопростат»® розроблений, виробляється і постачається на ринок українською фармацевтичною компанією Новалік-Фарм. Головний компонент добавки — β-ситостерол — запобігає розвитку аденоми передміхурової залози, сприяє зменшенню вираженості і запобігає пов'язаних з нею симптомів: часте і утруднене сечовипускання, нетримання сечі, болі внизу живота. Згідно зі статистикою близько половини чоловіків у віці 50-60 років мають аденому передміхурової залози в тій чи іншій мірі вираженості. Цинк і селен в складі «Сітопростат»® сприятливо впливає на організм при запальних процесах, порушеннях репродуктивної функції, зниженому імунітеті.

Вихід «Сітопростат»® на західноєвропейський ринок знакова подія для нас, — розповідає Наталія Сергейко, директор «Новалік-Фарм». «Сітопростат»® — це перший розроблений і вироблений нашою компанією продукт, з якого в 2013 році і почалася історія «Новалік-Фарм» як компанії-виробника. З урахуванням того, що в Австрії сформувалася культура споживання своїх біологічно активних добавок, а законодавство суворо контролює їх якість і безпеку, експорт в цю країну ми вважаємо визнанням високої якості нашого продукту, а також підтвердженням того, що «Новалік-Фарм» розвивається в правильному напрямку», — додала Наталія Сергейко.

«Поставка до Австрії є першим для нас експортом в країну Західної Європи і члена ЄС. До цього ми відвантажували наші продукти лише в країни колишнього СРСР, — говорить керівник відділу зовнішньоекономічної діяльності Катерина Харченко. «До того, як почати реєстрацію австрійські партнери зробили ряд аналізів і експертиз, а ми навіть внесли кілька змін в рецептуру «Сітопростат»®, щоб відповідати західноєвропейським стандартам. Тільки після цього сторони уклали контракт», — поділилася деякими деталями угоди Катерина Харченко.

Всі необхідні формальні процедури по «Сітопростат»® завершені, перша партія доставлена ​​в Австрію і продукт вже доступний європейським споживачам.

ТОВ «Новалік-Фарм» — сучасне фармацевтичне підприємство, яке спеціалізується на розробці і виробництві доступною для споживачів фармацевтичної продукції: лікарських препаратів, біологічно активних добавок, косметичних і гігієнічних засобів. Компанія застосовує новітні наукові розробки в галузі фармації та медицини, досвід світових лідерів фармацевтичної галузі та сучасні технології, а також якісні субстанції і стандартизовані екстракти європейських компаній. «Новалік-Фарм» поставляє на ринок України продукти для здоров'я власного виробництва та вироблені за контрактом, серед яких: DryVir®, (ДрайВір), Трибустим®, Венода®, Сітопростат®, Гепаназе®, Декліманс®, Сайленор®, Картіліум®, Бета-Імун™, Ліпінет™, Уріміксол™, а також вироблений за контрактом лікарський препарат Замексен™.

Ще новини

Новий сорбент вийшов на ринок України - «Білий Карбоактив» Планета Актив™.

05.01.2019

В січні нового року увагу відвідувачів аптек привернув новий препарат у великій білій коробці зі смайликами - «Білий Карбоактив» Планета Актив™. «Не помітити на аптечних прилавках препарати лінійки Планета Актив™ складно, особливо наш « Білий Карбоактив» Планета Актив™ - розповідає про новинку Наталія Сергійко, директор ТОВ Новалік-Фарм, - він помітний здалеку і вирізняється на тлі інших, завдяки яскравій білій упаковці». Але цікавий «Білий Карбоактив» Планета Актив™, насамперед своїм вмістом.

Вийти на європейський ринок: досвід українських фармацевтів

21.09.2017

Для українських виробників фармацевтичної продукції вихід на західні ринки це не тільки реальність, але ще й перспектива для розвитку. Про це на прес-конференції, яка відбулася 20 вересня в ІА «Укрінформ», розповіла Наталія Сергійко, директор компанії «Новалік-фарм».

Компанія ТОВ Новалік-Фарм вивела на фармацевтичний ринок України ін’єкційний препарат для лікування захворювань мозку, судин і серця

19.01.2017

Фармацевтична компанія ТОВ Новалік-Фарм вийшла на фармацевтичний ринок України у новому для себе сегменті лікарських засобів для лікування хвороб серця та центральної нервової системи з препаратом ЗАМЕКСЕН.