Укр

Новини

ГоловнаНовиниВ аптеках з'явився «Трибустим» – потужний натуральний засіб для посилення потенції та лібідо

В аптеках з'явився «Трибустим» – потужний натуральний засіб для посилення потенції та лібідо

03.06.2014

В аптеках появился «Трибустим» — мощное натуральное средство для усиления потенции и либидо

Новий вітчизняний препарат є оригінальною розробкою українських фармацевтів. Їм вдалося створити безпечний натуральний стимулятор синтезу тестостерону і посилення статевої функції, який успішно конкурує з гормональними засобами.

Унікальні властивості «Трибустима» обумовлені спеціальною композицією фітоекстракту, які природним чином стимулюють, а не підміняють вироблення власного чоловічого статевого гормону тестостерону. Препарат сприяє також покращенню сперматогенезу та еректильної функції, не порушуючи фізіологічних механізмів гормональної регуляції в організмі. «Трибустим» посилює також потяг – сексуальний «драйв» у чоловіків.

Крім того, натуральний стимулятор синтезу тестостерону з успіхом можуть застосовувати і спортсмени. Він прискорює утворення і оновлення м'язових структур, стимулює білковий обмін, збільшує м'язову масу і витривалість, але при цьому не є анаболічним стероїдних гормоном і не має стільки побічних ефектів. «Трибустим» – прекрасний засіб для швидкого відновлення після важких тренувань або роботи. Знімає втому, підвищує силу і витривалість у тренажерному залі.

У виробництві препарату використовуються стандартизовані рослинні екстракти компаній NATUREX і EUSA (Франція), що забезпечує його високу ефективність і безпеку. Ще однією важливою перевагою є висока концентрація біологічно активних речовин, які доповнюють і підсилюють дію один одного. Це обумовлює більш потужне, порівняно із засобами аналогічної групи, лікувально-профілактичну дію.

До складу «Трибустима» входять два унікальних і абсолютно безпечних рослинних компоненти. Перший – екстракт трави якорців сланких – посилює секрецію тестостерону, статевий потяг, покращує вироблення сперми та ерекцію, сприяє розвитку м'язової маси і загального оздоровлення організму. Крім того, біологічно активні речовини якорців сланких підвищують імунітет і позитивно впливають на обмін ліпідів, знижуючи рівень холестерину в крові. Другий компонент – екстракт листя даміани, який є відомим афродизіаком. Має збудливу, тонізуючу дію, посилює лібідо. Біологічно активні речовини екстракту даміани (зокрема бета-ситостерол та ефірні олії), сприяють приливу крові до органів малого тазу, стимулюють діяльність нервових вузлів спинного мозку і вивільнення статевих гормонів. Фітоекстракт посилює метаболізм та інтенсивне спалювання жирів, покращує психоемоційний стан, виявляє протизапальні та протимікробні властивості, а також сприяє виведенню зайвої рідини з організму.

Виробником «Трибустима» є вітчизняне підприємство «Новалік-Фарм». Його офіційним дистрибутором виступає компанія «Фармпланета». Розробці українських фармацевтів вдалося перевершити закордонні аналоги за силою впливу, при цьому ціна препарату значно нижча. Першою новинка з'явилася в мережі «Пані Аптека» та національному інтернет-магазині paniapteka.ua, і незабаром буде представлена ​​в інших великих аптечних мережах України.

Ще новини

Новий сорбент вийшов на ринок України - «Білий Карбоактив» Планета Актив™.

05.01.2019

В січні нового року увагу відвідувачів аптек привернув новий препарат у великій білій коробці зі смайликами - «Білий Карбоактив» Планета Актив™. «Не помітити на аптечних прилавках препарати лінійки Планета Актив™ складно, особливо наш « Білий Карбоактив» Планета Актив™ - розповідає про новинку Наталія Сергійко, директор ТОВ Новалік-Фарм, - він помітний здалеку і вирізняється на тлі інших, завдяки яскравій білій упаковці». Але цікавий «Білий Карбоактив» Планета Актив™, насамперед своїм вмістом.

Вийти на європейський ринок: досвід українських фармацевтів

21.09.2017

Для українських виробників фармацевтичної продукції вихід на західні ринки це не тільки реальність, але ще й перспектива для розвитку. Про це на прес-конференції, яка відбулася 20 вересня в ІА «Укрінформ», розповіла Наталія Сергійко, директор компанії «Новалік-фарм».

Український Сітопростат® став доступний чоловікам в країнах ЄС

24.05.2017

Українська фармацевтична компанія «Новалік-Фарм» почала поставки в Австрію біологічно активної добавки Сітопростат® — засобу для підтримки здоров'я сечостатевої системи у чоловіків. Договір про постачання укладений з австрійської фармацевтичною компанією OKOPHARM.