Укр

Новини

ГоловнаНовиниНовітня розробка американських і українських фармацевтів – інноваційний препарат DryVir («ДрайВір») дає змогу усунути прояви герпесу за 48 годин!

Новітня розробка американських і українських фармацевтів – інноваційний препарат DryVir («ДрайВір») дає змогу усунути прояви герпесу за 48 годин!

13.03.2014

Препарат «ДрайВир» позволяет устранить проявления герпеса за 48 часов

Спільний продукт компаній L&V Pharmaceutical International LLC (США) і «Новалік-Фарм» (Україна) створений на натуральній основі з використанням унікальних властивостей шишок вільхи, що обумовлює його високу ефективність при герпетичної інфекції. За домовленістю з американською стороною, препарат продаватиметься на українському ринку за спеціальною «соціально орієнтованою» ціною.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, носіями вірусу простого герпесу є близько 90% населення планети. Захворювання легко передається повітряно-краплинним шляхом, а загострення інфекції провокують авітаміноз, стреси і зниження імунітету, яке часто зустрічається на початку весни. Враховуючи поширеність герпесу, проблемі лікування цієї інфекції в світі приділяється особлива увага.

Розроблення препарату «ДрайВір» тривало більше року. Його склад підказала сама природа. Незважаючи на більш ніж тисячолітній досвід використання вільхи в народній медицині, про її антивірусну активність стало відомо порівняно недавно. У ході досліджень було встановлено, що компоненти шишок вільхи пригнічують нейромінідази – особливий фермент, що забезпечує розмноження вірусів герпесу. Біологічно активні речовини, що містяться в екстракті шишок вільхи, мають протизапальну, підсушувальну та імуномодулюючу дію, що допомагає позбутися від неприємних хворобливих і неестетичних проявів герпесу у вигляді пухирців і ранок. Але головна відмінність від аналогів – це швидкість дії: «ДрайВір» допомагає вирішити проблему герпесу всього за 2–3 дні!

Ефективному застосуванню продукту сприяє й оптимальна форма випуску – у вигляді спрея, що дає змогу зручно і швидко доставляти дієві речовини безпосередньо в осередок ураження. При цьому дуже важливо, що герпетичні бульбашки або виразки, що містять значну кількість вірусів, не травмуються, а інфекція не розноситься на сусідні здорові ділянки шкіри, як це часто відбувається при нанесенні мазей і кремів. Після розпилення на уражених ділянках «ДрайВір» утворює тонку, ледь помітну плівку. Завдяки цьому активні компоненти здатні протягом тривалого часу протидіяти вірусу та відновлювати нормальну структуру тканин. До того ж балончик зі спреєм об'ємом 15 мл зручний для частого використання, що сприяє якнайшвидшому одужанню. Продукт добре переноситься і має приємний запах.

Перш ніж потрапити на прилавки аптек, новинка була схвалена й українськими вченими. Антивірусну дію препарату «ДрайВір» було підтверджено на кафедрі вірусології НМАПО ім. П. Л. Шупика МОЗ України. Проведене дослідження показало: «ДрайВір» інактивує вірус герпесу, що перешкоджає його проникненню в тканини і подальшому поширенню інфекції.

У виробництві препарату використовується стандартизований екстракт шишок вільхи компанії EUSA (Франція). Ціна препарату в роздробі складе близько 50 грн. Уже в березні цього року новинка буде представлена ​​в усіх найбільших аптечних мережах, у тому числі «Пані Аптека», а також національному інтернет-магазині paniapteka.ua. Офіційний дистрибутор препарату «ДрайВір» в Україні – компанія «Фармпланета».

Ще новини

Новий сорбент вийшов на ринок України - «Білий Карбоактив» Планета Актив™.

05.01.2019

В січні нового року увагу відвідувачів аптек привернув новий препарат у великій білій коробці зі смайликами - «Білий Карбоактив» Планета Актив™. «Не помітити на аптечних прилавках препарати лінійки Планета Актив™ складно, особливо наш « Білий Карбоактив» Планета Актив™ - розповідає про новинку Наталія Сергійко, директор ТОВ Новалік-Фарм, - він помітний здалеку і вирізняється на тлі інших, завдяки яскравій білій упаковці». Але цікавий «Білий Карбоактив» Планета Актив™, насамперед своїм вмістом.

Вийти на європейський ринок: досвід українських фармацевтів

21.09.2017

Для українських виробників фармацевтичної продукції вихід на західні ринки це не тільки реальність, але ще й перспектива для розвитку. Про це на прес-конференції, яка відбулася 20 вересня в ІА «Укрінформ», розповіла Наталія Сергійко, директор компанії «Новалік-фарм».

Український Сітопростат® став доступний чоловікам в країнах ЄС

24.05.2017

Українська фармацевтична компанія «Новалік-Фарм» почала поставки в Австрію біологічно активної добавки Сітопростат® — засобу для підтримки здоров'я сечостатевої системи у чоловіків. Договір про постачання укладений з австрійської фармацевтичною компанією OKOPHARM.