Укр

Новини

ГоловнаНовиниКомпанія ТОВ Новалік-Фарм вивела на фармацевтичний ринок України ін’єкційний препарат для лікування захворювань мозку, судин і серця

Компанія ТОВ Новалік-Фарм вивела на фармацевтичний ринок України ін’єкційний препарат для лікування захворювань мозку, судин і серця

19.01.2017
Компания ООО Новалик-Фарм вывела на фармацевтический рынок Украины инъекционный препарат для лечения заболеваний мозга, сосудов и сердца

Фармацевтична компанія ТОВ Новалік-Фарм вийшла на фармацевтичний ринок України у новому для себе сегменті лікарських засобів для лікування хвороб серця та центральної нервової системи з препаратом ЗАМЕКСЕН.

ЗАМЕКСЕН належить до групи так званих інгібіторів вільнорадикальних процесів. Головна особливість його механізму дії - це здатність захищати клітини від нестачі кисню, покращувати обмін речовин та кровопостачання у пошкоджених органах і тканинах. Серед широкого кола показань до застосування ЗАМЕКСЕНУ є низка хронічних і гострих захворювань серцево-судинної та нервової системи, серед яких ішемічна хвороба серця, гострий інфаркт міокарду та порушення мозкового кровообігу.

«Вихід ЗАМЕКСЕНУ на український фармацевтичний ринок – це знакова подія для нашого колективу, а ЗАМЕКСЕН – своєрідна перша ластівка, адже це перший рецептурний ін’єкційний лікарський засіб у нашому портфелі, – розповідає директор ТОВ Новалік-Фарм Наталія Сергійко. – Але вже у 2017 році ми запропонуємо лікарям і пацієнтам нові препарати для лікування хвороб органів травлення та опорно-рухового апарату» – ділиться найближчими планами Наталія Сергійко.

ЗАМЕКСЕН доступний для аптек та медичних закладів. Офіційним дистриб’ютором в Україні є ТОВ Фармпланета.

ТОВ Новалік-Фарм – сучасне фармацевтичне підприємство, яке спеціалізується на розробці і виробництві доступної для споживачів інноваційної фармацевтичної продукції: лікарських препаратів, біологічно активних добавок, косметичних і гігієнічних засобів. У виробництві фармацевтичної продукції компанія використовує новітні наукові розробки у фармації та медицини, досвід світових лідерів фармацевтичної галузі, а також субстанції та стандартизовані екстракти європейських компаній. Новалік-Фарм є виробником унікальних продуктів для здоров'я, серед яких DryVir™ (ДрайВір), Трибустим®, Венода®, Сітопростат®, Гепаназе®, Декліманс®, Сайленор®, Картіліум™, Бета-Імун™, Ліпінет™, Уріміксол™.

ТОВ ФАРМПЛАНЕТА – експерт на фармацевтичному ринку, національна сервісна компанія, що надає повний комплекс послуг: реєстрація, логістика, маркетинг, дистрибуція лікарських засобів, виробів медичного призначення, косметики, біологічно активних добавок. Належить до ТОП-5 дистриб'юторів фармацевтичного ринку України. Серед партнерів компанії понад 300 вітчизняних та світових виробників. ТОВ ФАРМПЛАНЕТА є офіційним дистриб'ютором продукції закордонного виробництва: Алфлутоп®, Бебінос® Кармінативум® , Дентінокс® Гель Н, Куравіск®, Фоліо®, Неокарипазим-400®, Інфасурф®, Арпефлю®, ГелоМіртол®, Імун-44®, засоби для догляду за шкірою Sebamed.

Ще новини

Новий сорбент вийшов на ринок України - «Білий Карбоактив» Планета Актив™.

05.01.2019

В січні нового року увагу відвідувачів аптек привернув новий препарат у великій білій коробці зі смайликами - «Білий Карбоактив» Планета Актив™. «Не помітити на аптечних прилавках препарати лінійки Планета Актив™ складно, особливо наш « Білий Карбоактив» Планета Актив™ - розповідає про новинку Наталія Сергійко, директор ТОВ Новалік-Фарм, - він помітний здалеку і вирізняється на тлі інших, завдяки яскравій білій упаковці». Але цікавий «Білий Карбоактив» Планета Актив™, насамперед своїм вмістом.

Вийти на європейський ринок: досвід українських фармацевтів

21.09.2017

Для українських виробників фармацевтичної продукції вихід на західні ринки це не тільки реальність, але ще й перспектива для розвитку. Про це на прес-конференції, яка відбулася 20 вересня в ІА «Укрінформ», розповіла Наталія Сергійко, директор компанії «Новалік-фарм».

Український Сітопростат® став доступний чоловікам в країнах ЄС

24.05.2017

Українська фармацевтична компанія «Новалік-Фарм» почала поставки в Австрію біологічно активної добавки Сітопростат® — засобу для підтримки здоров'я сечостатевої системи у чоловіків. Договір про постачання укладений з австрійської фармацевтичною компанією OKOPHARM.