Укр

Новини

ГоловнаНовини«Фармпланета» та «Новалік-Фарм» на фармацевтичній виставці CPhI Worldwide 2016 Барселоні

«Фармпланета» та «Новалік-Фарм» на фармацевтичній виставці CPhI Worldwide 2016 Барселоні

24.10.2016
«Фармпланета» и «Новалик-Фарм» на фармацевтической выставке CPhI Worldwide 2016 в Барселоне

У жовтні в Барселоні відбулася фармацевтична виставка CPhI Worldwide 2016, найбільша щорічна подія, в якій беруть участь провідні фармацевтичні компанії з усього світу – постачальники, виробники, дистриб'ютори.

У цьому році Україна була представлена, як ніколи, престижно. Свою роботу на заході представила компанія «Новалік-Фарм»  і наш стратегічний партнер  компанія «Фармпланета».

«На CPhI Worldwide 2016 ми побачили не тільки досягнення фармгалузі за минулий рік, а й заглянули в майбутнє, — каже Наталія Сергейко. — Не знаючи того, що буде користуватись попитом в найближчі два-три роки, неможливо будувати плани на майбутнє і бути інноваційною компанією, до чого «Новалік-Фарм» прагне з перших днів свого заснування. Ми сподіваємося, що наші нові розробки в області гастроентерології, терапії та педіатрії будуть мати попит не тільки в Україні, але і в Європі вже в найближчому 2017 році. Так, наприклад, спільно з компанією Word Medicine (Туреччина) ми підготували свого роду «дорожню карту» щодо активізації співпраці в області не стероїдної протизапальної терапії і обміну речовин, з компанією Jubilant (Індія) — в гастроентерології», — ділиться враженнями керівник компанії «Новалік Фарм» Наталія Сергейко.

CPhI Worldwide — це майданчик для встановлення партнерства з провідними компаніями з усього світу. «Ми провели понад двадцять зустрічей, — каже Катерина Харченко, керівник відділу зовнішньоекономічної діяльності компанії «ФАРМПЛАНЕТА». — За ці кілька днів ми обговорили стан справ по поточними контрактами, спільні плани на майбутнє, знайшли відповіді на питання, що стосуються реєстрації, поставок і маркетингу, а також обмінялися досвідом просування продуктів на ринках наших країн».

Продуктивними обіцяють стати нові контакти з компаніями з Південної Америки, Азії, Західної та Східної Європи. Ряд партнерів не просто запропонували для співпраці власні субстанції і готові препарати, але і серйозно зацікавилися продуктами виробництва «Новалік-Фарм». Традиційно найбільший інтерес викликали вже відомі і добре зарекомендували себе бренди Сітопростат®, Гепаназе®, Бета-Імун®, Картіліум™ і ДрайВір™.

ТОВ «ФАРМПЛАНЕТА» — експерт на фармацевтичному ринку, національна сервісна компанія, що надає повний комплекс послуг: реєстрація, логістика, маркетинг, дистрибуція лікарських засобів, виробів медичного призначення, косметики, біологічно активних добавок. Входить до ТОП-5 лідерів - дистриб'юторів фармацевтичного ринку України. Серед партнерів компанії більше 300 виробників. «ФАРМПЛАНЕТА» є офіційним дистриб'ютором продукції зарубіжного виробництва: Алфлутоп®, Бебінос® Кармінативум, Дентінокс® Гель Н, Куравіск®, Фоліо®, Неокаріпазім-400®, Інфасурф®, Арпефлю®, ГелоМіртол®, Імун-44®, засоби по догляду за шкірою Sebamed.

ТОВ «Новалік-Фарм» – сучасне фармацевтичне підприємство, яке спеціалізується на розробці і виробництві доступною для споживачів інноваційної фармацевтичної продукції: лікарських препаратів, біологічно активних добавок, косметичних і гігієнічних засобів. У виробництві фармацевтичної продукції компанія використовує новітні наукові розробки в області фармації та медицини, досвід світових лідерів фармацевтичної галузі та сучасні технології, а також якісні субстанції і стандартизовані екстракти європейських компаній. «Новалік-Фарм» є виробником унікальних продуктів для здоров'я, серед яких DryVir ™ (ДрайВір), Трібустім®, Венода®, Сітопростат®, Гепаназе®, Декліманс®, Сайленор®, Картіліум™, Бета-Імун™, Ліпінет™, Уріміксол™.

Ще новини

Вийти на європейський ринок: досвід українських фармацевтів

21.09.2017

Для українських виробників фармацевтичної продукції вихід на західні ринки це не тільки реальність, але ще й перспектива для розвитку. Про це на прес-конференції, яка відбулася 20 вересня в ІА «Укрінформ», розповіла Наталія Сергійко, директор компанії «Новалік-фарм».

Український Сітопростат® став доступний чоловікам в країнах ЄС

24.05.2017

Українська фармацевтична компанія «Новалік-Фарм» почала поставки в Австрію біологічно активної добавки Сітопростат® — засобу для підтримки здоров'я сечостатевої системи у чоловіків. Договір про постачання укладений з австрійської фармацевтичною компанією OKOPHARM.

Компанія ТОВ Новалік-Фарм вивела на фармацевтичний ринок України ін’єкційний препарат для лікування захворювань мозку, судин і серця

19.01.2017

Фармацевтична компанія ТОВ Новалік-Фарм вийшла на фармацевтичний ринок України у новому для себе сегменті лікарських засобів для лікування хвороб серця та центральної нервової системи з препаратом ЗАМЕКСЕН.