Укр

Новини

ГоловнаНовиниФармацевтична компанія «Новалік-Фарм» виводить на український ринок новий продукт – «Імун 44»

Фармацевтична компанія «Новалік-Фарм» виводить на український ринок новий продукт – «Імун 44»

10.11.2016

Часті простудні захворювання, постійні стреси та надмірні навантаження, тривале підвищення температури, синдром хронічної втоми, больові відчуття в суглобах і м'язах, порушення сну, часті головні болі, поява висипань на шкірі – все це прояви порушень в роботі імунної системи і привод почати зміцнювати захисні сили організму.

Імунітет у людини починає формуватися ще в утробі матері, але наполовину він залежить і від способу життя, який веде людина. Це здоровий сон, фізичні навантаження та збалансоване харчування. Але навіть при дотриманні всіх правил, ми не можемо виключати вплив стресу, надмірних навантажень та наслідків простудних захворювань. А у дітей, до того ж, імунна система відчуває додаткове навантаження ще й через процес росту.

Відновлювати і підтримувати імунітет можна за допомогою спеціальних імунозміцнюючих засобів, тому компанія «ФАРМПЛАНЕТА» на замовлення компанії «Новалік-Фарм» вивела на український ринок новий продукт для відновлення і підтримки функції імунної системи – «Імун 44».

«Імун 44» – спеціальний запатентований комплекс вітамінів і мінералів для відновлення і підтримки функції імунної системи в сезон респіраторних захворювань.

Унікальність «Імун 44» в тому, що він містить спеціальну комбінацію вітамінів всіх груп, мікро-, макроелементів і біологічно активних речовин (патентована формула «Plantovir» ® і Phyto-panmol®). Унікальний комплекс вітамінів розроблений і вироблений в ЄС (Австрія) за новітніми технологіями виключно з натуральних компонентів!

Імун-44® сприяє:

– Засіб допомагає швидкому й ефективному реагуванню всіх ланок імунної системи, діє як біологічний захист організму, так і як відновлення власних клітин і нормалізація їх функцій. Все це можливо завдяки впливу 2-х запатентованих комплексів «PHYTO-PANMOL®» і «PLANTOVIR®», які доповнені низкою вітамінів, мінералів і мікроелементів.

– Запатентований PANMOL ® B-комплекс (багаті вітамінами зародки киноа) містить 8 вітамінів групи В: вітамін В1 (тіамін), вітамін В2 (рибофлавін), ніацин (вітамін В3 або вітамін РР), вітамін В5 (пантотенова кислота), вітамін В6 ( піридоксин), фолієва кислота (вітамін В9), холін (вітамін В4). Кіноа (квиноа) містить багато клітковини, триптофану (речовини, яке допомагає організму синтезувати гормон радості – серотонін), вітаміни А, групи В, С і D, а також мінералів, зокрема магнію, міді, заліза, марганцю та фосфору. Крім цього продукт багатий фітиновою кислотою, яка зменшує рівень холестерину і запобігає розвитку онкологічних захворювань. Комплекс вітамінів групи B забезпечує оптимальне функціонування нервової системи і відповідає за енергетичний обмін, діяльність імунної системи і ефективність процесів росту та розмноження клітин.

– Комплекс PLANTOVIR®, зі спеціальним екстрактом Ладанник (Cistus-Incanus), з доведеним противірусним ефектом (в т.ч. штаму грипу H1N1).

Спосіб застосування та дози

Для загального зміцнення імунної системи – 1 раз в день 1/2 мірної склянки (приблизно 10 мл) або 2 капсули в день (вранці і ввечері). Для зміцнення імунної системи при імунологічному стресі – 1 раз в день 1 мірну склянку (приблизно 20 мл) або 3 капсули в день (вранці, вдень і ввечері).

Діти

Дітям у віці від 4 від 7 років – половина дози або по 1 капсулі в день (вранці).

Дітям у віці від 3 років – як правило, не більше 5 мл в день.

Імун44® може застосовуватися протягом тривалого періоду часу. Інгредієнти дозовані таким чином, що ризику передозування при тривалому застосуванні немає. Рекомендований курс споживання від 1 до 6 місяців.

Продукт виготовлений компанією OKOPHARM (Австрія) на замовлення компанії НОВАЛІК-ФАРМ.

Офіційний дистриб'ютор в Україні – ТОВ ФАРМПЛАНЕТА.

Ще новини

Новий сорбент вийшов на ринок України - «Білий Карбоактив» Планета Актив™.

05.01.2019

В січні нового року увагу відвідувачів аптек привернув новий препарат у великій білій коробці зі смайликами - «Білий Карбоактив» Планета Актив™. «Не помітити на аптечних прилавках препарати лінійки Планета Актив™ складно, особливо наш « Білий Карбоактив» Планета Актив™ - розповідає про новинку Наталія Сергійко, директор ТОВ Новалік-Фарм, - він помітний здалеку і вирізняється на тлі інших, завдяки яскравій білій упаковці». Але цікавий «Білий Карбоактив» Планета Актив™, насамперед своїм вмістом.

Вийти на європейський ринок: досвід українських фармацевтів

21.09.2017

Для українських виробників фармацевтичної продукції вихід на західні ринки це не тільки реальність, але ще й перспектива для розвитку. Про це на прес-конференції, яка відбулася 20 вересня в ІА «Укрінформ», розповіла Наталія Сергійко, директор компанії «Новалік-фарм».

Український Сітопростат® став доступний чоловікам в країнах ЄС

24.05.2017

Українська фармацевтична компанія «Новалік-Фарм» почала поставки в Австрію біологічно активної добавки Сітопростат® — засобу для підтримки здоров'я сечостатевої системи у чоловіків. Договір про постачання укладений з австрійської фармацевтичною компанією OKOPHARM.