Укр

Новини

ГоловнаНовини«Новалік-Фарм» виводить на ринок засіб на основі декспантенола Пантенол крем піна спрей, 75 г

«Новалік-Фарм» виводить на ринок засіб на основі декспантенола Пантенол крем піна спрей, 75 г

26.07.2017
Шановні партнери!


З радістю повідомляємо, що фармацевтична компанія «Новалік-Фарм» виводить на ринок засіб на основі декспантенола Пантенол крем піна спрей, 75 г.

Фармацевтическая компания «Новалик-Фарм» выводит на рынок средство на основе декспантенола Пантенол крем пена спрей, 75 г

Пантенол крем піна спрей випускається у формі аерозолю в балонах по 75 г. Поряд з декспантенолом 5% Пантенол крем піна спрей, 75 г містить екстракти живокосту, ромашки та календули, які підсилюють протинабрякову і відновлюючу дію на пошкоджену шкіру.


Зроблені ТОВ ВТФ «Флорі Спрей» на замовлення ТОВ «Новалік-Фарм».

Пропонуємо замовити Пантенол крем піна спрей, 75 г у офіційного дистриб'ютора ТОВ «ФАРМПЛАНЕТА».

Ціна Пантенол крем піна спрей 75 г — 50.00 грн. (з ПДВ)*

Виготовлено на замовлення ТОВ «Новалік-Фарм».
08171, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Хотів, вул. Промислова, 3.
Тел.: (044) 391-50-80, E-mail: info@novalik.com, www.novalik.com
Виробник: ТОВ «Флорі Спрей» м. Харьків, (057) 703-15-83
 

Офіційний дистриб'ютор: ТОВ «ФАРМПЛАНЕТА»
Тел.: (044) 391-50-90 E-mail: info@pharmplanet.com.ua
www.pharmplanet.com.ua

 

 

Ще новини

Вийти на європейський ринок: досвід українських фармацевтів

21.09.2017

Для українських виробників фармацевтичної продукції вихід на західні ринки це не тільки реальність, але ще й перспектива для розвитку. Про це на прес-конференції, яка відбулася 20 вересня в ІА «Укрінформ», розповіла Наталія Сергійко, директор компанії «Новалік-фарм».

Український Сітопростат® став доступний чоловікам в країнах ЄС

24.05.2017

Українська фармацевтична компанія «Новалік-Фарм» почала поставки в Австрію біологічно активної добавки Сітопростат® — засобу для підтримки здоров'я сечостатевої системи у чоловіків. Договір про постачання укладений з австрійської фармацевтичною компанією OKOPHARM.

Компанія ТОВ Новалік-Фарм вивела на фармацевтичний ринок України ін’єкційний препарат для лікування захворювань мозку, судин і серця

19.01.2017

Фармацевтична компанія ТОВ Новалік-Фарм вийшла на фармацевтичний ринок України у новому для себе сегменті лікарських засобів для лікування хвороб серця та центральної нервової системи з препаратом ЗАМЕКСЕН.

ТОВ «Новалік-Фарм» виводить на фармацевтичний ринок України два нових засоби для догляду за порожниною рота і носа «АКВАСІНУС» та «АКВАСІНУС ПЛЮС»

07.12.2016

Аерозолі «АКВАСІНУС» та «АКВАСІНУС ПЛЮС» виробляються в Україні на замовлення ТОВ Новалік-Фарм у партнерстві з фармацевтичною компанієюSANWEZZA (Австрія). Офіційним дистриб’ютором в Україні є ТОВ Фармпланета.