Укр

Новини

ГоловнаНовиниКомпанія Новалік-Фарм виходить на міжнародний ринок

Компанія Новалік-Фарм виходить на міжнародний ринок

21.07.2016

У 2016 році в фармацевтичній компанії «Новалік-Фарм» створений департамент розвитку зовнішніх ринків. Пошук партнерів за кордоном та розширення географії співробітництва — пріоритетне завдання нового напрямку. Потреба в ньому назрівала давно, але стала ще більш очевидною після того, як власний портфель продуктів досяг півтора десятка. Тим більше, що кожен новий продукт, вироблений компанією «Новалік-Фарм», незмінно викликав великий інтерес  у клієнтів та знаходив свого покупця в Україні.

Активна співпраця із закордонними партнерами відразу дала перші результати - укладено контракт на поставку препаратів власного виробництва в Молдову. Бренди Сайленор®, Декліманс® та ДрайВір®, відмінно зарекомендували себе в Україні, тепер доступні жителям Молдови. Поставка в Молдову здійснюється національним дистриб'ютором ТОВ «Фармпланета».

«Перші клієнти залишилися задоволені продуктами та нашим сервісом, що відразу встановило взаємну довіру та заклало міцний фундамент для успішного співробітництва в подальшому. Довіра - запорука будь-якого успішного бізнесу, без довіри між клієнтом і постачальником бізнес взагалі неможливий! »- Стверджує Наталія Сергійко, директор Новалік-Фарм.

Компанія Новалік-Фарм спеціалізується на розробці та виробництві інноваційної та, в той же час, доступної для споживачів фармацевтичної продукції.

«Новалік-Фарм» обирає постачальників сировини зі світовим ім'ям та надійною репутацією. Це відомі європейські виробники субстанцій, зокрема, NATUREX та EUSA (Франція), BASF (Німеччина), сертифіковані ISO і GMP.

Продукція «Новалік-Фарм» широко представлена в аптеках України та користується попитом у населення завдяки доступним цінам і високій якості.

Ще новини

Новий сорбент вийшов на ринок України - «Білий Карбоактив» Планета Актив™.

05.01.2019

В січні нового року увагу відвідувачів аптек привернув новий препарат у великій білій коробці зі смайликами - «Білий Карбоактив» Планета Актив™. «Не помітити на аптечних прилавках препарати лінійки Планета Актив™ складно, особливо наш « Білий Карбоактив» Планета Актив™ - розповідає про новинку Наталія Сергійко, директор ТОВ Новалік-Фарм, - він помітний здалеку і вирізняється на тлі інших, завдяки яскравій білій упаковці». Але цікавий «Білий Карбоактив» Планета Актив™, насамперед своїм вмістом.

Вийти на європейський ринок: досвід українських фармацевтів

21.09.2017

Для українських виробників фармацевтичної продукції вихід на західні ринки це не тільки реальність, але ще й перспектива для розвитку. Про це на прес-конференції, яка відбулася 20 вересня в ІА «Укрінформ», розповіла Наталія Сергійко, директор компанії «Новалік-фарм».

Український Сітопростат® став доступний чоловікам в країнах ЄС

24.05.2017

Українська фармацевтична компанія «Новалік-Фарм» почала поставки в Австрію біологічно активної добавки Сітопростат® — засобу для підтримки здоров'я сечостатевої системи у чоловіків. Договір про постачання укладений з австрійської фармацевтичною компанією OKOPHARM.