Укр

Новини

ГоловнаНовиниПідсумки виставки CPhI Worldwide 2014: «Новалік-Фарм» і «Фармпланета» уклали міжнародні контракти на виробництво інноваційних препаратів і презентували власний унікальний імуномодулятор «Бета-Імун»

Підсумки виставки CPhI Worldwide 2014: «Новалік-Фарм» і «Фармпланета» уклали міжнародні контракти на виробництво інноваційних препаратів і презентували власний унікальний імуномодулятор «Бета-Імун»

15.10.2014

7-9 жовтня українська фармацевтична компанія «Новалік-Фарм» та її офіційний дистриб'ютор «Фармпланета» взяли участь у міжнародній виставці в Парижі. Цього року CPhI Worldwide відзначила 25-річний ювілей. Спеціально до цієї події організатори заснували конкурс «Top 25 Success Stories». Згідно з рішенням журі, «Фармпланета» увійшла до переліку 25 найбільш успішних фармкомпаній світу за найдинамічніший розвиток на ринку.

За підсумками перемовин делегація «Новалік-Фарм» і «Фармпланета» встановила контакти з трьома десятками зарубіжних компаній, низка яких зацікавилися і нашими новими розробками. Узгоджені та підготовлені до підписання чотири договори з відомими європейськими та азіатськими виробниками про контрактне виробництво сучасних лікарських препаратів під власними торговими марками. Проведена робота з перспективних проектів на поставки субстанцій, на ексклюзивну дистрибуцію і контрактне виробництво затребуваних на українському ринку лікарських засобів - антибіотиків нового покоління, противірусних, гастроентерологічних і онкологічних препаратів у нових лікарських формах, а також виробів медичного призначення.

– Одним з важливих результатів візиту став початок співпраці з великою малайзійською фармацевтичною компанією з виробництва сучасних лікарських препаратів, - говорить Наталія Сергійко, керівник «Новалік-Фарм». – Один з них - гормональний препарат нового покоління, який за рівнем протизапальної активності у 30 разів ефективніше ніж гідрокортизон, але менш токсичний і не має мінералокортикоїдної активності.

Вся продукція, яку ця компанія представляє споживачам у різних країнах світу, виробляється на трьох фармацевтичних підприємствах, обладнаних за останнім словом науки і техніки відповідно до вимог Good Manufacturing Practice (GMP). Значна частина продукції схвалена FDA (Food & Drug Administration, USA) і поставляється на американський ринок. Ділові відносини встановлені з тайванською компанією з виробництва лінійки сучасних антибіотиків, унікальних пластирів для лікування хвороб суглобів і хребта, а також оригінальних пов'язок для загоєння ран.

Як і анонсувалося раніше, на виставці представники «Новалік-Фарм» презентували міжнародному співтовариству, розроблений спільно з австрійськими фахівцями, інноваційний продукт «Бета-Імун» - натуральний імуномодулятор з протизапальною дією на основі бета-глюканів. Препарат має спеціальну композицію імунотропних речовин, що обумовлює потужний вплив на всі ланки імунної системи, одночасно знижуючи вираженість запалення. «Бета-Імун» викликав велику зацікавленість у європейських партнерів. Так, компанії з Польщі та Італії після ознайомлення з перевагами препарату вирішили вивчити можливості реєстрації та дистрибуції його в Європейському Союзі. Крім «Бета-Імуну», європейських і азіатських партнерів зацікавили інші оригінальні розробки компанії «Новалік-Фарм»: препарат для лікування герпесу «ДрайВір», новий комбінований венотонік «Венода» з потужнішою венотропною дією, натуральний гепатопротектор з протизапальними і регенераційними властивостями «Гепаназе» та інші. Тому найближчим часом поява продукції «Новалік-Фарм» очікується не тільки в Україні та країнах СНД, а й на ринку Європи і Південно-Східної Азії.

Участь українських фармацевтичних компаній в масштабних міжнародних виставках - ще одне свідчення активного розвитку вітчизняної фармгалузі. Нові знання, що здобуваються на таких заходах, дозволяють впроваджувати сучасні світові технології, що є запорукою створення досконалих лікарських засобів, а нові контакти можуть перерости в надійні партнерські відносини.

CPhI Worldwide – найбільший форум фармацевтів усього світу, який вже 25 років об’єднує всі етапи досліджень, розробки та виробництва фармацевтичної продукції. Виставка прийняла 2 200 експонентів і 34 000 гостей із 140 країн світу.

Компанія «Фармпланета» – експерт на фармацевтичному ринку, національна сервісна компанія, що надає повний комплекс послуг: реєстрація, логістика, маркетинг і просування, дистрибуція лікарських засобів, виробів медичного призначення, косметики, біологічно активних добавок. Входить до ТОП-5 лідерів - дистрибуторів фармацевтичного ринку України. Серед партнерів компанії понад 300 великих виробників. «Фармпланета» просуває власні бренди: «Сітопростат», «Гепаназе», «Декліманс», «Сайленор», «Апіпропосол», а також є офіційним дистриб'ютором продукції зарубіжних виробників: «Алфлутоп», «Кармінативум Бебінос», «Дентинокс-Гель», «Мікожинакс», «Галавіт», «Фоліо», «Неокаріпазім-400», «Інфасурф», «Арпефлю», «ГелоМіртол», «ГелоМіртол Форте»,  киснева вода VitaoxyV, засоби по догляду за шкірою Sebamed («Себамед»).

«Новалік-Фарм» – сучасне фармацевтичне підприємство, що спеціалізується на розробці та виробництві інноваційної і в той же час доступної для споживачів фармацевтичної продукції: лікарських препаратів, біологічно активних добавок, косметичних і гігієнічних засобів. У виробництві фармацевтичної продукції компанія «Новалік-Фарм» використовує новітні наукові розробки в галузі фармації та медицини, досвід світових лідерів фармацевтичної галузі та сучасні технології, а також якісні субстанції та стандартизовані екстракти здебільшого європейських компаній. «Новалік-Фарм» є виробником унікальних лекарських препаратів DryVir («ДрайВір»), «Трибустим», «Венода».

Ще новини

Новий сорбент вийшов на ринок України - «Білий Карбоактив» Планета Актив™.

05.01.2019

В січні нового року увагу відвідувачів аптек привернув новий препарат у великій білій коробці зі смайликами - «Білий Карбоактив» Планета Актив™. «Не помітити на аптечних прилавках препарати лінійки Планета Актив™ складно, особливо наш « Білий Карбоактив» Планета Актив™ - розповідає про новинку Наталія Сергійко, директор ТОВ Новалік-Фарм, - він помітний здалеку і вирізняється на тлі інших, завдяки яскравій білій упаковці». Але цікавий «Білий Карбоактив» Планета Актив™, насамперед своїм вмістом.

Вийти на європейський ринок: досвід українських фармацевтів

21.09.2017

Для українських виробників фармацевтичної продукції вихід на західні ринки це не тільки реальність, але ще й перспектива для розвитку. Про це на прес-конференції, яка відбулася 20 вересня в ІА «Укрінформ», розповіла Наталія Сергійко, директор компанії «Новалік-фарм».

Український Сітопростат® став доступний чоловікам в країнах ЄС

24.05.2017

Українська фармацевтична компанія «Новалік-Фарм» почала поставки в Австрію біологічно активної добавки Сітопростат® — засобу для підтримки здоров'я сечостатевої системи у чоловіків. Договір про постачання укладений з австрійської фармацевтичною компанією OKOPHARM.