Укр

Новини

ГоловнаНовиниРоз’яснення

Роз’яснення

17.03.2015

ТОВ «Новалік-Фарм» повідомляє, що згідно з технічними умовами виробництва власних продуктів – дієтичних добавок ТРИБУСТИМ, ВЕНОДА, БЕТА-ІМУН, КАРТІЛІУМ, використання  капсул певного кольору не регламентується.

Наразі у виробництві власних продуктів використовуються капсули білого кольору, що цілком відповідає технічним умовам.

Таким чином, зазначені продукти можуть бути в обігу у капсулах, як білого, так і інших комбінованих кольорів.

Ще новини

Вийти на європейський ринок: досвід українських фармацевтів

21.09.2017

Для українських виробників фармацевтичної продукції вихід на західні ринки це не тільки реальність, але ще й перспектива для розвитку. Про це на прес-конференції, яка відбулася 20 вересня в ІА «Укрінформ», розповіла Наталія Сергійко, директор компанії «Новалік-фарм».

Український Сітопростат® став доступний чоловікам в країнах ЄС

24.05.2017

Українська фармацевтична компанія «Новалік-Фарм» почала поставки в Австрію біологічно активної добавки Сітопростат® — засобу для підтримки здоров'я сечостатевої системи у чоловіків. Договір про постачання укладений з австрійської фармацевтичною компанією OKOPHARM.

Компанія ТОВ Новалік-Фарм вивела на фармацевтичний ринок України ін’єкційний препарат для лікування захворювань мозку, судин і серця

19.01.2017

Фармацевтична компанія ТОВ Новалік-Фарм вийшла на фармацевтичний ринок України у новому для себе сегменті лікарських засобів для лікування хвороб серця та центральної нервової системи з препаратом ЗАМЕКСЕН.