Укр

Новини

ГоловнаНовиниРоз’яснення

Роз’яснення

17.03.2015

ТОВ «Новалік-Фарм» повідомляє, що згідно з технічними умовами виробництва власних продуктів – дієтичних добавок ТРИБУСТИМ, ВЕНОДА, БЕТА-ІМУН, КАРТІЛІУМ, використання  капсул певного кольору не регламентується.

Наразі у виробництві власних продуктів використовуються капсули білого кольору, що цілком відповідає технічним умовам.

Таким чином, зазначені продукти можуть бути в обігу у капсулах, як білого, так і інших комбінованих кольорів.

Ще новини

Український Сітопростат® став доступний чоловікам в країнах ЄС

24.05.2017

Українська фармацевтична компанія «Новалік-Фарм» почала поставки в Австрію біологічно активної добавки Сітопростат® — засобу для підтримки здоров'я сечостатевої системи у чоловіків. Договір про постачання укладений з австрійської фармацевтичною компанією OKOPHARM.

Компанія ТОВ Новалік-Фарм вивела на фармацевтичний ринок України ін’єкційний препарат для лікування захворювань мозку, судин і серця

19.01.2017

Фармацевтична компанія ТОВ Новалік-Фарм вийшла на фармацевтичний ринок України у новому для себе сегменті лікарських засобів для лікування хвороб серця та центральної нервової системи з препаратом ЗАМЕКСЕН.

ТОВ «Новалік-Фарм» виводить на фармацевтичний ринок України два нових засоби для догляду за порожниною рота і носа «АКВАСІНУС» та «АКВАСІНУС ПЛЮС»

07.12.2016

Аерозолі «АКВАСІНУС» та «АКВАСІНУС ПЛЮС» виробляються в Україні на замовлення ТОВ Новалік-Фарм у партнерстві з фармацевтичною компанієюSANWEZZA (Австрія). Офіційним дистриб’ютором в Україні є ТОВ Фармпланета.