Укр

Новини

ГоловнаНовиниТОВ «Новалік-Фарм» виводить на фармацевтичний ринок України два нових засоби для догляду за порожниною рота і носа «АКВАСІНУС» та «АКВАСІНУС ПЛЮС»

ТОВ «Новалік-Фарм» виводить на фармацевтичний ринок України два нових засоби для догляду за порожниною рота і носа «АКВАСІНУС» та «АКВАСІНУС ПЛЮС»

07.12.2016
ООО «Новалик-Фарм» выводит на фармацевтический рынок Украины два новых средства по уходу за полостью рта и носа «АКВАСИНУС» и «АКВАСИНУС ПЛЮС»

Під впливом несприятливих умов, у яких доводиться перебувати  нашому організму,  дихальна система, зокрема її верхні відділи, потребує захисту та особливого догляду. У сезон респіраторних захворювань, у разі тривалого перебування в приміщеннях з кондиціонерами, обігрівачами, при низькій  вологості повітря, проживанні в несприятливих екологічних умовах,  слизову оболонку носа  рекомендується зволожувати та очищати від бруду, вірусів та мікробів за допомогою спеціальних розчинів на основі морської води.

Аерозолі «АКВАСІНУС» та «АКВАСІНУС ПЛЮС»  –  засоби, які спеціально створені для підтримки природного стану слизових оболонок порожнини рота, носа, носоглотки і придаткових пазух.  У виробництві  «АКВАСІНУС» та «АКВАСІНУС ПЛЮС» використовується  не звичайна морська сіль, а видобута в екологічно чистому регіоні Середземного моря  (Ларнака, Кіпр).

«АКВАСІНУС ПЛЮС» – новинка у сегменті засобів  на основі морської води, адже у своєму складі окрім морської солі містить екстракт ламінарії. Ламінарія –  це справжній дар океану, особливий вид бурої водорості, у складі якої присутні  білок, клітковина,  комплекс  вітамінів (А, В6, В12, С, D, РР) та мікроелементів  (магній, калій, кальцій, марганець, залізо, фосфор). Завдяки екстракту ламінарії  «АКВАСІНУС ПЛЮС» не лише очищує та  зволожує слизові оболонки, але  також має протизапальні, антисептичні та відновлювальні  властивості. 

Аерозолі «АКВАСІНУС» та «АКВАСІНУС ПЛЮС» виробляються в Україні  на замовлення ТОВ Новалік-Фарм у партнерстві з фармацевтичною компанієюSANWEZZA (Австрія). Офіційним дистриб’ютором в Україні є ТОВ Фармпланета.

Аерозолі «АКВАСІНУС» та «АКВАСІНУС  ПЛЮС» –  корисні продукти природного походження, що стануть у нагоді кожному.

Ще новини

Новий сорбент вийшов на ринок України - «Білий Карбоактив» Планета Актив™.

05.01.2019

В січні нового року увагу відвідувачів аптек привернув новий препарат у великій білій коробці зі смайликами - «Білий Карбоактив» Планета Актив™. «Не помітити на аптечних прилавках препарати лінійки Планета Актив™ складно, особливо наш « Білий Карбоактив» Планета Актив™ - розповідає про новинку Наталія Сергійко, директор ТОВ Новалік-Фарм, - він помітний здалеку і вирізняється на тлі інших, завдяки яскравій білій упаковці». Але цікавий «Білий Карбоактив» Планета Актив™, насамперед своїм вмістом.

Вийти на європейський ринок: досвід українських фармацевтів

21.09.2017

Для українських виробників фармацевтичної продукції вихід на західні ринки це не тільки реальність, але ще й перспектива для розвитку. Про це на прес-конференції, яка відбулася 20 вересня в ІА «Укрінформ», розповіла Наталія Сергійко, директор компанії «Новалік-фарм».

Український Сітопростат® став доступний чоловікам в країнах ЄС

24.05.2017

Українська фармацевтична компанія «Новалік-Фарм» почала поставки в Австрію біологічно активної добавки Сітопростат® — засобу для підтримки здоров'я сечостатевої системи у чоловіків. Договір про постачання укладений з австрійської фармацевтичною компанією OKOPHARM.